Hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlayacağım?

Bizim okulda bi çocuk var ve ben uzun süredir ondan hoşlanıyorum sürekli bakıyorum arada gözgöze geliyoruz ama onunda hoşlanıp hoşlanmadığını öğrenmek istiyorum bana bakarken hiç yakalamadım ama ben bazen ondan gözlerimi alamıyorum o da bakıp geri kaçırıyo gözlerini geçen çantasını açık gördm uyardım gülümseyerek teşekkür etti sonra arkadaşlarıyla konuşurken sürekli gülmeye başladı aynı orobüsle gidip geliyoruz onun yanını boş buldummu oturuyorum hiç benden tarafa bakmıyo çantasıyla yüzüyle falan oynuyo facede bi durum paylaştım '' şeytan diyor gir profiline seni seviyorum yazıp kaç '' diye bi durum bunu beğendi ve ben 2 saattir sırıtıyorum benden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlarım acaba ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• sevdigin kisi kesinlikle utangac birisi ve sana karsi biseyler hissettiginin garantisini verebilirim. fakat onu sinirlayan cok onemli bi faktor var. o da arkadas cevresi. genel de bu arkadas cevresi dedigimiz insanlar sosyal hayattan pek nasibini alamamis kizlarla temas kuramayan ve iclerinden birinde boyle bi durum olussa anlamsizca dalga gecen ve onu utandiran tipler. kizlar icin basit gelebilir ne var canim utanmasin diyebilirsiniz fakat erkek ortami daha zor ve karmasiktir. ugrasilan kimseyi oynamak zordur. onerim kucuk tesadufler yaratman hafif de olsa muhabbet kurman. sevginin verdigi sicakligi hissedince o da cozulecektir guven bana :)

0|0
    0|0
    • :) teşekkür ederim bu cevap çok iyi geldi

• amin :)

• Benimi anlattın kardeşim yaa :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Senden hoşlandığı ve face yazdığının kendisiyle ilgili olduğunun farkında demekki çocuk. Bence yanına oturduğun halde seninle konuşmuyorsa konuşamadığı içindir yani senden utanıyordur. Erkekler hoşlandığı bayanlardan utanırlar. Sen diğer bayanlarla açık ve entel olduğuna bakma. Bundan sonra sen lafı açmaya bakmalısın yani sen onu konuşturmalısın. Sen utanmayı bir kenara bırak ve iletişime geç derim. Bak ne kadar basit bazı şeyler. Ancak sizin dönemde zor gibi görünüyor. O dönemde bende aynı şeyleri yaşamıştım.

0|0
    0|0
    • 1. dönem bitiyor acaba karnelerden falan mı konu açsam gerçi nasıl konuşucam ki görünce bile titremeye başlıyorum konuşurken kim bilir neler saçmalarım

• Eger bakmiyorsa sana yanina oturdugunda seninle degilde cantasiyla yuzu ile oynuyorsa bu hoslanmiyorum demek. Bence tam emin olmak icin git konus senden hoslaniyorum falan de iste.

0|0
    0|0
    • konuşursam kaybederim

• Kesin anlamistir ama zor iste zor bir insan o

• evet :(

• hiç ortak arkadaşınız yok mu

0|0
    0|0
  • eger sen seviyorsan onun şuan sevip sevmemesi çok da önemli degil... cünkü sen istersen eger nun seni sevmesini saglayabilirsin... cok kolayyy... :=)

0|0
    0|0
    • nasıl sağlayabilirim ? .d

• o zaman SILA dan ^^ oluruna bırak ^^ adlı parca sana gelsin :=)

• :D :D

• konuşmayı neden denemiyorsun

0|0
    0|0
    • arkadaşıyla konuşurken duydum sevgili olaylarıyla uğraşmıyormuş bir de geçenlerde bi kız onu seviyormuş arkadaşlarına söylemiş çocuğu kolundan tutup sınıfa zorla soktular çocuk gülerek istemiyorum oğlum bırak diyordu ama götürdüler sınıfa sonra çıktı sınıftan bende endişeli gözlerle ona bakıyordum bi kaç saniye baktı sonra sınıfa girdi

• peki teşekkürler

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• Sorarsan çok net anlarsın.

0|0
    0|0
    • üzülmekten korkuyorum ya olumsuz cevap alırsam

• Sanal alemde rahat olursun.Öyle yap.

• hmm

• normalde beğeniyo muydu durumlarunı:d

0|0
    0|0
    • bazılarını .d

• bu arada garanti veririm falan demiş malın biri inanma .bilemezsin piyangodan herşey çıkabilir:) ben bu konuda deneyimliyim güven

• teşekkürler :)

• anlarsın hal hareekt ve konuşmalar

0|0
    0|0
    • onunla hiç konuşmuşluğumuz yok ama

• fikirlerini vs. sorsun öğrensin yani

• hmm anladm

Yükleniyor...