Tuttugun takım ve sebebi?

Benim ailem galatasaraylı ve beni de cimbomlu yaptılar zorla hainler ve yaşım 11 geldiğinde gercek takım ruhumun kara kartal da costugunu anladığım günden beri BEŞİKTAŞ LIYIM.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Şükürler olsunki ailecek Galatasaraylıyız. Haliyle bende doğru yolu bulmuş oldum.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Galatasarayliyim, evdeki yogun fenerbahce baskisina ragmen dogru yoldayim😄

0|2
    0|1
  • Fenerbahçe çünkü doğup büyüdüğüm ve memeleketim olan yer kadıköy :)

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 5

• Bizim Aile Beşiktaşlı ve Bende Beşiktaşlıyım. Ama bu aile baskısı falan degil hicbir zorlama olmadı simdiye kadar. Baska bir takımlı olsaydı ailem brn yinede Beşiktaşlı olurdum. Nedenmi? Ben yapım gereği haksızlıga hiç gelemem ve haksız davrananlarada tavırlıyımdır. Nerde bir Haksızlık var ÇARŞI Orda. Nerde yardıma muhtaç var ÇARŞI orda. Plüton'u bile sahiplendik. Müzelerimiz kupalarla dolu değil veya Armamızın üstünde Çok yıldızımız yok ama Şeref'imiz var, Onurumuz Var. Armamızda Yıldızdan daha fazlası var Yanında Bir Hilal var.. Beni En iyi anlatan Takım olmuştur şimdiye kadar. Yaratıcı besteleri, Kendine ozgun mizahi pankartları...
    Açıkcası ;

Tuttuğum Takım Değil, Tutulduğum Takımdır BEŞİKTAŞ..

0|2
    0|4
  • Beşiktaşlı olmak zor olduğu içindir belki de her zaman, her şeye karşı duruşunu bozmadan, başın dik durmak zorunda olduğunu bildiğin içindir. Beşiktaş kendine bağlar nedensiz.

0|2
    0|3
  • Adana Demirsporluyum. Sebebi Adana'da doğmuş olmam.

0|0
    0|0
  • Trabzonspor-Trabzonluyum-Trabzon'u seviyorum :) Aile Trabzonspor' ortanca kardeşim Beşiktaş :)

0|0
    0|0
  • O takimlar bana bagli :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...