Sigarayı içmeye ne zaman ve neden başladınız?

Sigara içmeye yani hayatınızı mahfetmeye ne zaman başladınız ? neden başladınız ?

0|0
16|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• 4 sene önce falan sezen aksu konserinde başladım bilmiyorum neden başladıgımı yanımda içiyordular bende istedim içmek

0|0
    0|0
  • Arkadaş ortamında ve lise çağlarında başlar böyle şeyler.

0|0
    0|0
  • 2006 yılında üniversitede yurtta kalırken başlamıştım.. 7 sene geçmiş

0|0
    0|0
  • 15 yasımdan berı içiyorum. ozamanlar neden basladım bılmıyorum ama şimdi yanlızlıqıma iyi geliyor..

0|0
    0|0
  • orta 2de baslamıstım annesizlik, belki ergenlik, yalnızlık yada kendımı kanıtlama çabası bilmiyorumm.. ama şu an bırakma evresindeyim

0|0
    0|0
  • orta 3 de başlamıştım 1-2 hafta olmadı bıraktığım zam geldiğini duyunca sigarada fost oldu biraz :D tasarruf yapıyorum sigaraya verceğim parayı biriktirip giysiye yatırcam artık :)

0|0
    0|0
  • 8 yıl oldu sanırım. Arkadaş ortamında uyum sağlamak amaçlı bir iki tane yaktım,o gün bu gündür yakmaya devam ediyorum. Arkadaş kurbanıyım :S

0|0
    0|0
  • 2 hafta kadar önce yine içmeye başladım ama tek tük bazen içiyorum şu ara.

0|0
    0|0
  • 17 yasimdayken herhalde arkadas cevremden dolayi. herkes iciyodu bende bi iceyim dedim. özenti iste..simdide birakamiyoruz

0|0
    0|0
  • Ara ara içiyordum geçen yaz sık sık içmeye başladım..

0|1
    0|0
  • lisede başlar ama ben hiç içmedim :)

0|0
    0|0
  • Hiç başlamadım.

0|0
    0|0
  • lisenin ilk senesi sınıfta kaldıgım zaman başlamıştım :D

0|0
    0|0
  • çok şükür içmiyorum kafam rahat, içenlerde inş en yakın zamanda bırakırlar :(

0|0
    0|0
  • 1-2 yaşlarında pasif içici olarak evde başladım.

0|0
    0|0
    • Yaa aile bilinçli olsa da senin yanında içip sana zarar vermemeyi ah o yıllarda bir akıl edebilseler.

• 2010 da yanlızdım onunlameşgul oldum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sigaradan nefret ediyorum içmedim içmem de :)

0|0
    0|0
  • lisede başlamıştım, özentilik işte

0|0
    0|0
  • ben doğarken biberon diye sigara tutmuşlar ağzıma :D şaka bir yanada hiç içedim ve asla içmem, hatta içilen yerde bile durmam

0|0
    0|0
  • ben 14 yaşımda içiyodum..dedilerki içme bırakamazsın..bende içime çekmedim bıraktım..şimdi içmiyorum mesela

0|0
    0|0
  • Askere gidene kadar hiç içmedim, askerde başladım,

0|0
    0|0
  • 16 yaşımda lise de başladım...dünyaya birkere daha gelsem sigara yapmıcaklarım arasında...

0|0
    0|0
  • Hiç başlamadım.

0|0
    0|0
  • doğduğum günden beri ağzıma sigara almışlığım yoktur çok şükür :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...