Şampiyonlar liginde 8 0 yenilen takım

Şampiyonlar liginde 8 0 yenilen takım hakkında ne düşünürsünüz ben paya zayıf takımmış derim dogrusu

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• beşiktaşlılar o günü iple çekiyo:D rekorlarının egale edileceği günü:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Beşiktaşa bok atıcağına ; fenerliysen şampiyonlar liginde 2001-2002 sezonunda 0 puan -bilmem kaç averaj aldığınız pardon :) çektiğiniz seneyi unutma derim ;) 30 sene boyunca Türkiye kupasını almak için çırpınan ve finallerde çok çektiğiniz Beşiktaşı unutma ;) 8 sene boyunca kendi yatak odanızda yenılmezlık serımızı unutma;) ronaldonun 2 goluyle baslayan sezon:)gsliysen 1940lı yılları bi arastır slavia prag maçını falan 12-0 mıydı neydi .92-93 sezonuna bi bak yaptığınız şike operasyonlarına sonra gel burda Beşiktaşa bok at.

1|1
    0|1
  • nereden çıktı ki bu şimdi?peki cluj,baraga ve manchesterin 18 yaşaltı takımını yenerek 2.tura çıkan takım hakkında ne düşünürsünüz?ben asla başarılı olduğunu düşünmem mesela.

ya da şampiyonlar liginin en kolay grubuna düşüp 2.turda da schalkeyle eşleşen takım hakkında ne düşünürsünüz?kesin dünyanın en ballı takımı olduğunu düşünürsünüz heralde.

2|3
    0|1
    • ben başarılı bulurum biri deplasmanda 8 0 digeri 1 0 yenilmiş arada fark vardır derim mutlaka

• beşiktaşın inönüde yenildigni i diyecektim aryıca o zaman beşiktaşın avrupada hiç başarısı yok cünkü gruptan cıkmışlıgı ypk

• tamam işte bizde öyle değerlendirmemek gerektiğini söyledik.aynı liverpool u bu sefer inönüde yenmişti ve aynı sezon marsilyayo falanda yenmişti beşiktaş şampiyonlar liginde.2003 te beşiktaşın uefa kupasında çeyrek final oynadığını hatırlatırım..not:beşiktaşlı değilim

• bjk li değilim ama bir Türk takımı avrupa takımından fark yedi diye sevinmem üzülürüm isterse ezeli rakibi fenerbahçe olsun.ama beşiktaşın liverpoola göre zayıf çok zayıf olduğu doğru.

2|0
    0|0
  • Başiktaş'tan bahsediyorsun sen :)

0|1
    0|0
  • aynen oyle :))))))

1|0
    0|0
  • Kavga çıkınca mesaj atın bana:)

1|1
    0|1
  • beşiktaşa mı gönderi yapıon lan