Her saba uyandığımda o aklıma geliyor...

sabah gözlerimi açar açmaz sürekli hep o aklıma geliyor ve ben artık unutmak istiyorum çok acı çektim :(( artık onu değil derslerimi düşünmek istiyorum. varmı bir önerisi olan?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer her sabah uyandığnda aklına o geliyorsa, sende öğlen uyan..

Hayır bunu da mı ben söyleyeyim ://

2|0
    0|0
    • beni güldürdünya bu halimde :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Valla çok aşık olunca her saniye o aklına gelir çaresi yok gibi. Artık onu değil derslerimi düşünmek istiyorum dedin bak bu cümleyi şöyle bir yürekten inanarak söylesen koy ver gitsin diyebilsen neden unutamayacakmışsın 2 gün önce ne yediğini hatırlayamazsın mesela unutmak kolay :) ben de bir kızı çok sevdim bir gün baktım yanında erkek arkadaşı vardı vuup hayaller suya düştü yurtta kalıyordum odama döndüm telefondan en sevdiğim slow şarkıları açtım 3 tane 5 tane biraz düşündüm vs. her şeyin sonu değil dedim illa onla olmak zorunda da değilim dedim başka nice kızlar var elbet yine sevebileceğim birini bulabilirim dedim, ondan sonra bir kaç gün içinde oda uçup gitti kafamdan takıntı olmaktan çıktı gitti..Halbuki unutamazmışım gibime geliyordu.

0|0
    0|0
  • Zamana bırakacaksın ben işime vermiştim kendimi başka hiç bişeyle ilgilenmedim. Sende kendini derslerine ver bu sana bağlı

0|0
    0|0
  • hayatta kimse vazgeçilmez değildir bunu unutma ve daha iyi yada iyileri karsına çıkacak derslerine odaklan unutmak içinde zorlama kafandan at yüreğindednde gidecek zamanla boş kalmamaya çalış tamamen unutturcak biride çıkar bigün

0|0
    0|0
  • unut onu gitsin

0|0
    0|0
  • onu bu kadar sevecek ne yapti ki? nasil seni kendine o kadar bagladi, paylasabilirmisin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir bardak soğuk su içebilirsin mesela

0|0
    0|0
  • zaman ister bacım unutmak ah ah

0|0
    0|0
Yükleniyor...