En hızlı zayıflama isteyenler detaya gelsinler?

Bu sitede fark ettim ki herkes kilolarından şikayetçi. Bende bu sitede 7 8 kişiye eğitimimden bahsettim. Sizede bahsetmek istedim. Gelin size detaylı anlatım.
Sabah ilk olarak kalktıgınızda 1 2 bardak soğuk su için bunun amacı 8 saat uykudan sonra organlarınızı çalıştırmaktır bu bile kalori harcamanıza yol açar. Su içtikten 30 dakika ya da 1 saat sonra kahvaltınızı yapın. Bu kahvaltı öyle bir kaç zeytin bir domatesten oluşmucak. Zengin bir kahvaltı olacak. Yağsız olacak her şey. Tabii yumurta yağlı olacak ona bir şey diyemeyiz. Kısacası yiyeceginiz şeyleri yazim size. Domates salatalık zeytin peynir yumurta süt. Bunlar bile bir tabağı dolduracak şeyler ama çok hafif yiyeceklerdir. Bunlardan aşırıya kaçmamak şartıyla istediginiz kadar yiyebilirsiniz. Bunun amacı şu. Bilim adamları araştırdı. Sabah kahvaltısını cok iyi yapan kişiler bel bölgesi ve mide çevresindeki yağları yaktıgı yönünde söylenti paylaştırlar. Yani kahvaltı çok önemlidir. Öğle yemegını bir iki dilim ekmek ve yanında sebzeli yemekler yemeniz lazım internetten araştırın lifli yiyecekler yerseniz bağırsaklarınız daha iyi çalışır yani metabolizma hızlanır. Öğleden sonra 3 4 gibi meyve yiyin misal, 2 dilim karpuz ve ya da 1 tane elma. Aksamları ekmek yemeyin. Fakir gibi yiyin ama sebze yiyin. Yemegınız bir tabağı geçmesin. Yemekten 2 saat sonra egzersiz yapın bunu sabahta yapabilirsiniz. Sabah yapmanızı öneririm ama herkezin zamanı olmuyor diye akşam anlatıyorum. Dileyen sabahta yapabilir. Konumuza dönelim. En az 20 dakikalık bir kardiyo egzersizi yapın. Vücudunuzdaki yağı yakmanız gerekir ve aksam yaptığınız spor gece uyurken bile kalori harcmanıza yol açar. En etkili video youtubeden gencvefit kanalındaki hocaların yaptıgı hareketlerdir. Dilediginiz video var orada. Bu yazıyı okuyanlar yarın başlasınlar ve ilk günün fotografını çeksinler. Aradan 2 hafta geçince bir daha fotografekin ve karşılaştırın mutlaka değişim olacaktır. Şunu söylemeyi unuttum gün içinde hareketsiz kalmayın. Sorusu olanlar mesaj atabilir.

Güncellemeler:
Bunu uygulayan kişiler ilk gün vücut fotosunu çeksin ve 2 3 hafta sonra bir daha foto çekip karşılaştırsın farkı görünce boşa yapmadıgınızı anlıcaksınız

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• bence olarak paylaş bunu

0|0
    0|0
  • güzel kardeşim bu söylediğin beslenme programında protein öğünü çok zayıf, bu şekilde beslenip egzersiz yaparlarsa yağ yakarken var olan azcık kaslarını da kaybedeceklerdir.

0|0
    0|0
    • Bu genellikle kızlar için yazıldı erkekler bunu yapıp metabolizması hızlandıgında aç kalması imkansız kendimden biliyorum ben bile sürekli acıkıyorum ve yiyorum

• Ve söylemeyi unuttum zayıflamak isteyenlerin çoğu 80 kilo civarında

Yükleniyor...