Çok süper bir vücut için spor salonu Şart mı?

Gizli Üye
Arkadaşlar bayağı iyi bir vücudum olsun istiyorum. Incecik belim olsun, yuvarlak iri kalçalarım olsun istiyorum. Ama çok utangaç biriyim kadın erkek karışık salonlara gitmek bana göre değil kesinlikle. Ankara'da da kadınlara özel fitness salonu bulamadım. (Aslında bir tane buldum da saatleri uymayabilir)
şimdi ben evin bir odasını fitnes eşyalarıyla doldursam orada spor yapsam spor salonuna gitmiş gibi olur mu? (Mekik sehbası, eliptik bisiklet, dumbell plakaları, ayak ağırlıkları, twister, Direnç lastiği ve ayrıyetten pilates de yapacağım Ebru şallı vs. Onun da eşyaları)
motivasyon olayını karıştırmayın evde de yapabiliyorum
Güncellemeler
+1 yıl
Salon Şart diyorsunuz. O zaman giderim artık napiim
Güncellemeler
+1 yıl
Güncel
Çok süper bir vücut için spor salonu Şart mı?