Galatasaray Beşiktaş maçının tahminlerini alalım..

18. hafta oynanacak derbiyi sizce kim kazanır?Aklınızdan geçen skor var mı?Ben, Beşiktaş 3-1 alır diyorum..

• Galatasaray
    90% (9)55% (12)66% (21)Oy Ver
  • Beşiktaş
    10% (1)45% (10)34% (11)Oy Ver
  • Berabere
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Düzeltme:Maç 18. hafta değil, 19 hafta oynanacaK.17'yle 2'yi toplayıp 18 çıkardığım için kendimdem utanıyorum :)

0|0
10|19

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Dünkü performansla biraz zor ama haftaya kadar herşey yoluna girer... Beşiktaş zorlar ama Galatasaray alır..

2|2
    0|0
  • besıktas alır derımmm

0|1
    0|1
  • Beşıktasn performans ıyı ama Galatasaraydan umudumu kesmem :) Galatasaray alır dıyorum :)

0|2
    0|0
  • Galatasaray 2-1 alır. yani umarım. almalı

0|0
    0|0
  • galatasay 2-1 alır

0|1
    0|0
  • gs 3-0 galip gelicek

1|2
    0|0
  • maçın tarihi tam ne zaman ... inşallah berabere kalırlar

0|1
    0|1
  • Galatasaray 2-1 alır bence.

0|0
    0|0
  • 1-0 galatasaray kazanır maçı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Ufak bir düzeltme maç 19. hafta oynanacak. Bu hafta yenilmeseydik en kötü berabere derdim ama yenildiğim için Galatasaray galip diyorum.

0|2
    0|0
  • galatasaray 3-0 alır

1|2
    0|1
  • Beşiktaşın Arenada Galatasaraydan puan alıcağını zannetmiyorum

0|1
    0|1
    • sabri semih riera dany emre hamit ve buraklı mühiş gs kadrosu karşısında şansı yok evet.

• Başarı demedimki ben.Onu diyenlere söyle.Bence Beşiktaşın şampiyonluk dışındaki durumu başarısızdır.

• Şurda böyle bir karşılaştırma yaptınız aşağıda yazan arkadaş bu oyuncularlamı yeneceksiniz diyor şu durumda Galatasarayın kadrosu Bjk takımından iyi ben o nu söylüyorum

• Galatasaray alır gibime geliyor

1|1
    0|0
  • Galatasarayın alacağına inanıyorum... Derbi maçları farklı havada geçer. Dünkü skor kimseyi yanıltmasın...

2|1
    0|0
  • GS 2-0

1|1
    0|0
  • Derbı maçları farklı oluyor Galatasaray alabılır bu maçı 2-0

1|2
    0|0
  • berabere

0|0
    1|1
  • yok la beşiktaş nereye 3-1 alıyo keşke alsa ama zor yani..beşiktaşın savunması skoru belirler galatasarayın defans leş çünkü,kesin gol atar beşiktaş

1|0
    0|0
  • Bu kadar şakacı olmayın Beşiktaş gs nin savunmasını dagıtacak cok hızlı cıkıyolar :)

2|0
    0|0
    • Hangi takımlısın?

• Fenerbahçeliyim ve inan hiç bi düşmanlık olmadan söyledım beşiktaşın yenıcegını çok iyi durumlar :)

• Anladım, hızlı çıkıyorlar dedin de o yüzden sordum hangi takımlı oludğunu :) Tarafsız bir yorum gibi geldi :)

• Galatasaray 2-1 alır. Bukadar kötü olsa bile TT arenada alır.

1|1
    0|0
  • Galatasaray 8-0 alır.

0|2
    0|1
  • Burda gsli çok ondan böyle düşünüyorlar beşiktaş mücadele seviyesi yüksek bir takım bu macı kazanabilir kaybetse bile cok zor kazanır gs

0|0
    0|0
  • Bjk kesin gol atar bjk gs defansına hatta çok ama çok fazla pozisyon bulur gsye karşı ama bjk defansıda çok kötü burak kazmalıga devam ederse bjk yener ama gsde bulduklarıı atarsa bence gollü bi beraberlik olur kesin gollü olur maç

0|0
    0|1
  • burak var ya adam kendini yere atıyor beşiktaşa bu yüzden acıyorum maçı burak alır 1-0:)

0|1
    0|1
  • taraftarlığa gerek yok mevcut şartlarda gs kazanır taraftarı önünde kazanmak zorunda çünkü

0|1
    0|0
  • bird hunting

0|0
    0|0
  • bir fenerbahçeli olarak berabere bitmesi temenni ediyorum

0|0
    0|1
  • gs 3-0 alir

1|2
    0|0
Yükleniyor...