Geçen sezonki Galatasaray ile bu seneki Galatasaray arasındaki fark ne?

Geçen sezon Galatasaray çok daha iyi oynuyordu nerde o geçen seneki ceza sahası içindeki verkaçlar nerde o baskılı oyun benim görüşüm Galatasaray forvet hattında Necati ile Baros gibi top tekniği olan oyuncuları gönderdi yerlerine gelen Burak ve Umut top tekniği 0 olan oyuncular yanlış yapıldı

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Daha devre arasından yeni çıktık bi durun ya.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• olumsuz bir fark göremiyorum hatta daha iyiyiz bu yıl

0|1
    0|0
    • Maçları seyrettiğine eminmisin?

Erkekler Ne Diyor 6

• Necati'nin gitmesine üzülmüştüm...

Aynen öyle geçen sene daha baskılı oyun vardı. Melo vardı,Selçuk vadı,Genç Emre vardı, Elmander vardı,Ujfalusi gibi bir adam da vardı.. Bu yıl bunlar beklediğimiz verimi gösterdiler mi ? Sonradan kadroya eklenen Necati gibi bir adam da yok ayrıca...

1|0
    0|0
  • Ön libero pozisyonunda oynayan selçuk ve melonun takıma az katkısı var diye düşünüyorum. Melo geçen sene oynadığının yarısını bile oynamıyor. Fatih Terim'in melonun kulağını çekmesi lazım bence. Formsuz bir melo yerine formda olan yektayı tercih ederdim şahsen.

0|0
    0|0
  • Ya ben şunu cidden anlamıyorum ya galatasaray rüya takım kurmuş da bilmem neymiş de niye başarısızmış?abi ne rüyası ya kim var da rüya takım?kesinlikle galatasarayın öyle ahım şahım bi kadrosu yok bence.

0|0
    0|0
    • Bencede Muslera Eboue Selçuk hadi birde Burakı ekliyelim diğerleri yıldız ise hiçbir şey demiyorum

• Galatasarayda üst class diyebileceğim iki oyuncu var bu benim görüşüm:muslera ve selçuk.

burak skor yapıyo ama kesinlikle ideal bi forvet değil bence kaç kere canlıda izledim herifi adam eksiltemez,birebir yapamaz,top kontrolü leş,oyun zekası yok sürekli ofsayta düşüyo..yani bence hücum oyuncusunda fark yaratacak özelliklerin hepsi burak da eksik.

• yanlış transferler geçen senekı bazı oyuncuların bu sene aynı performansı gösterememesı

0|0
    0|0
  • Geçen sene takımda iyi oyuncular olmasa bile RUH vardı.

Şimdi Rüya takım Var Ama RUH Yok.

0|0
    0|0
    • Rüya takımmı?Saçmalama Hamitlemi Emre Çolak�lamı Melo ilemi rüya takım olunuyor

• öyle deniliyordu

• oyuncu bolluğu

0|0
    0|0
Yükleniyor...