Bende 1 şeyi 10 defa söyleme hastalıgı var sizdede var mı?

Mesela plan yapıyoruz arkadaslarla ( ayrıca bugunde parti var) ve ben planı hergun arkadaslara hatırlatıyorum " kesin gelceksınız" saat tam 10 da , bak şurda olcaz" gibi cumlelerle hergun soyluyorum ve arkadasın biri patladı " yeter bir daha soylersen gelmicem " diye :/ ayrıca bugunde telefon satışı yaptım musterının birine 10 mesaj attım kesın alcakmısınız hemen alın cıkcam dıye aynı cumleler.. Artık rahatsız oluyorum çözum varmıdır

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini kontrol et! Tekrar söylemezsen yapmayacaklar hissine kapılma.. Bu gübensizlik verir karşıya.. Israrcıya çıkar adın :) Pskolojik bir problem ve çözüm sensin.. Başkasında arama çözümü.. tutmaya çalış kendini.. Salak tiplere bunu yapabilirsin ama zeki birine bunu yapıyorsan ya kızar ya da senden uzaklaşır.

0|0
    0|0
    • Haklısın ama huy işte vazgecılmıo :/

• pasaport yok işte :) olsa 200 liraya gıdıyordu nokiayı satıp ıphone alacagım :/ ama bır satsam onu beklıom :)

• hayırlısı :)

Kızlar Ne Diyor 3

• iyiki bi yakınım değilsin :/

0|0
    0|0
  • Haha. Ben hergün tüm okula çaldırın yarın uyanamıyorum. Hepsi arıyor ben sadece sonuncusuna uyanıyorum.

0|0
    0|0
  • Olmayacak bir şeyi 40 defa söyleyip oldurmayı denedin mi hiç?:):D bi dene belki tutar böyle bir tekrarlama alışkanlığın var iken.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...