Sporcu kardeşlerim bir bakarmısınız bende sporcuyum bişey sormam lazım?

6-7 senelik yüzücüyüm üniversite sınavı yüzünden yüzmeye 1 sene ara verdim. eski halimden su kondisyonu bakımından bişey kalmadı. kilom aynı ama kaslarım eridi omzum darlaştı. daha iyi yüzmem lazım. sizce yüzme koşu fitness üçlüsüyle kaç ayda eskisinden çok daha iyi olabilirim?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• bence fitness a hiç bulaşma kondisyon kazanmak istiyosan tekrardan yüzmeye başla 2 ay boyunca yüz ilk etap fazla kılon yok anladıgım kadarı ile yag oranında bir değişme yok ise giden kaslarını toplamak kalır eski kondisyonuna geldiğini hissettiğin vakit fitness a başla bence

0|0
    0|0
    • ya izlemişsindir ivan dragoyu. onun gibi antreman yapmak istiyorum. ölmeliyim gerekirse antremanda

• ben geçen sene yüzme fitness yapıyodum ama koşmadığım için istediğim olmuyodu

• evet yağ yok ama ne istediğim yüzücü vücudu ne de istediğim dereceler var

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Eski halinin ne olduğunu bilmediğimiz için bu sorunun cevabını bulmak imkansız.

0|0
    0|0
    • eski halim 50 kelebek 28 saniye. fazla değil ama az daha geniş omuz ve biraz daha hacimli kollar ve tabii biraz daha fazla göğüs kası

• pazartesi cardio + fitness
    salı yüzme
    çarşamba cardio + fitnes
    perşembe yüzme
    cuma cardio + fitness
    cumartesi yüzme
    pazar dinlenme

bunu uygula 2-3 aya toparlarsın hemen

0|0
    0|0
    • hergün yüzme yapsam? çünkü bizim sporda hergün yüzmezsek yaptıklarımız bir işe yaramıyor

• oke cardio yerine fitness yap sonra havuza dal. fitness da tekrar sayısını fazla tut ağırlık hafif olsun senin için direnç önemli kuvvet değil

• aslında evet olabilir teşekkürler

• 8 hafta boldenon kürüyle harikalar yaratabilirsin :)

0|0
    0|0
    • kimyasala bulaşmak istemiyoru. en fazla kreatin o da en son aşama

• Yeniden tempolu çalış

0|0
    0|0
Yükleniyor...