Kapat

Ben hayatımda böyle iğrenç ve saçma bir film görmedim

Bilmiyorum bu yeni çıkan Celal ile Ceren filmini izleyeniniz oldu mu ama ben izlemek gibi bir hata yaptım siz yapmayın. Üstelik yeni tanıştığım hoşlandığım kızıda bu filme götürdüm inanın yerin dibine giresim geldi böyle bel altı böyle saçma sıkıcı bir film daha önce görmemiştim. Gidecek arkadaşlara tavsiye kesinlikle gitmeyin hem zamandan tasarruf hem paradan emin olun hele ki kesinlikle ve kesinlikle kız arkadaşınızı götürmek gibi bir hata yapmayın çok pişman olursunuz. Ben yaşadım bunu siz yaşamayın

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Berbattı dün gittim iğrençti ...

0|0
    0|0
    • Aynen katılıyorum

• Hesap nomu vereyim.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• ben gitmeyi düşünüyordum

0|0
    0|0
  • El yazısı diye bir film izlemiştim o kadar kötü olamaz bence:(

0|1
    0|0
    • Emin ol bundan kötü olamaz :D

• el yazısını izle bir zaman sonra sinirin bozulup gülmeye başlıycaksın.Bitene kadar birşey olucak mı diye bekliyorsun ama hiçbirşey olmuyo:)

• Aman aman kalsınnnn :D Benden uzak Allaha yakın olsun öyle filmler :D

• Yeni tanıstıgın kızla sınemada ne ısın var arkadasım? Kafeye gıdın, Nevizadeye gıdın sınemada ne ısın var:) Onu gectım 40 lira ıcın cıkmamana değdi mi? Kızın yerınde olsam daha planı sana bırakmam.

0|0
    0|0
    • Ne alaka? Yeni tanistigin kız sinemaya götürülmez diye bir madde vardıda biz mi es geçtik? Sinemaya gelmek ister misin dedim geldi ne var bunda

• Sınemada konusamazsın. o yuzden dedım hemen başka tarafları dusunup savunmana gerek yok .

• Aman ne kastınız ya, iğrençliği yaşasaydınız. Tat almayı deneseydiniz, bir an olsun onlar gibi olduğunu düşünseydiniz felan. İyi hafta sonları.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ülkemiz bel atına aç!

cem yılmaz kapalı gişe

bu film kapalı gişe

neden hacı?bastırılıyo millet!

0|0
    0|0
    • Ya aga bel altı olurda bu kadarda olmazki hep sevişme seks şu bu muhabbeti geçiyor o laflar geçerken ben kızın yanında ezilip büzülüyorum nefret olsun ya

• Hayır yani Şahan'ın filminden ne bekliyordun ki?

0|0
    0|0
    • Abi ne biliyim fragmanında çok güzel gibi gözüküyordu şahan bu sefer farklı birşey yapmış bi görelim dedim görmez olaydım ayrıca oyunculuk kalitesi sadece recep ivedikle sınırlı bu adamın recep ivedik dışına çıkınca çuvallıyor onu gördüm

• bir çok kişi bayılmış filme sözde :)

0|0
    0|0
    • Allah aşkına kim bayılmış görmek istiyorum o insancıkları bu filmi seven adamın harbiden zevki yoktur ya nasıl bi filmdi o öyle

• Ne alaka? Provoke etmek kışkırtmak demek filmi kışkırtmak ne demek oluyor? Ne saçma bir cümledir bu bunu söyledim sadece

• seyredecek olanalrı kışkırtıyorsun işte ne var bunda anlaşılmayacak bu kadar :)

• Hatun da aynı fikirde mi? Belki o esprilere gülmüştür.

0|0
    0|0
    • Ya abi inan varya sürekli oflayıp pufladı öyle bel altı konuşmalar öyle saçma bir işleyişi varki filmin bi görsen yerin dibine giresim geldi kıza rezil oldum resmen

• Film arasında gidelim mi dedi zaten bende hem paraya acıdığımdan hemde belki birşey olur diye düşünmemden ne kendim çıktım ne kızın çıkmasına izin verdim hay kafama tüküreyim yaa

• Hahaha, hatunun güldüğünü hoşuna gittiğini düşündüm de. Soran'ın sonraki soru başlığı belirdi gözümde.

''Utandığımı rezil olduğumu hissettiğim filmi yeni tanıştığım kız arkadaşım beğendi, numara mı yoksa gerçek miydi?''

Yükleniyor...