Eşime nasıl bir sürpriz yapıp doğumgününü kutlayabilirim? O bana pastanede çok büyük bir doğumgünü yaptı.

olduğumuz yerde imkanlar sınırlı 3-4tane pastane war çok farklı ve enteresan birşey yapmak istiyorum.hediyesini belirledim bağlama alıcam ama nasıl yapıcam yardım edin bana lütfen..

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle başbaşa kutlayacaksan eğer pastane fikrini çöpe at gitsin. Öncelikle pastanı al. Daha sonra bir gül veya başka bir çiçeğin yapraklarını evin kapısından yatak odana kadar yerlere ser. Üzerine en seksi iç çamaşırını giy ve eşin geldiğinde pastanın mumlarını yak üzerinde iç çamaşırların ve elinde bağlama ile ona poz ver. :))) Eminim en güzel doğum gününü kutlayacaktır. Ve ömrünün sonuna kadar da unutamayacağı bir doğum günü olacaktır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen de ona aldıgı pastanın 2 katı büyüklügünde pasta al

0|0
    0|0
  • Baş başa mı yoksa arkadaşlarınız da gelecek mi ?

0|0
    0|0
    • bundan emin değilim aslında başbaşa olmak daha çok tercihim ama o benim sewdiğim herkesin yanımda olmasını istemiş ve öyle de yapmış ?*

• bencew ilk nasıl olacagına karar vermelisin

• sen ol yeter ona

0|0
    0|0
  • hımm sende ona benzer bişi yap arkadaşlarını çağır

0|0
    0|0
  • 3 pastane ve hediye belirlenmiş daha ne olabilirki?

0|0
    0|0
    • ama karar veremiyorum işte birde onu nasıl kandırabilirim?çünkü bende pastane de kutlarsam kendisi yaptığı için tahmin edeck.

• çok güzel bi fikir aslında düşünmeliyim bunu :)

• mutluluklar dilerim

Kızlar Ne Diyor 2

• Yapmak istediği herhangi birşey yok mu? Atıyorum bir yeri görmek isteyebilir,bir konsere gitmek isteyebilir ya da gurme tarafı varsa bir yerde yemek istediği bir yemek olabilir.Onun uzun zamandır yapmak istediği ve ertelediğği birşey bul.Onu hediye et.

0|0
    0|0
    • tesekkür ederim ama ben hediye de karar werdim.nasıl bir sürpriz yapıp kutlayabileceğime karar veremedim o konuda yardımını istiyorum :)

• walla bu dusunceleri hak ediyosa en iyisini bul yap derim allah bozmasin bu heycaninizi yeni ewlisiniz galiba :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...