"Arkadaştan da öte" kavramını açıklar mısınız bana?

Yani sevgilimin eski sevgilisi onun için çok değerli dünyadaki herkesten önemli onu arkadaştan öte ama sevgilisi olmasını istemiyor. Herzaman yanında olmasını istiyor geçen gün kızın benimle çıktığını öğrendiği zaman küsmüş sevgilimde bana sarılmak dahi istemedi onun yüzünden belkide ayrılıçaktık bensiz yapamadı sevgilim tekrar konuştuk barıştık... Gece o çocukla konuştum özür dilemesi için nekadar üzdüğünü bilmesi için kızı ben yatarkende konuşmuşlar bayaa bi şimdi ben ne yapmalıyım bilmiyorum.. Çocuk hala prensesim diyor sevgilimde buna canımın için her şeyim en değerlim diyor.. Belki anlayışlı birisi olabilirim ama bukadarıda fazla benimle sevgiliyken ona bukadar samimi davranması saçma geliyor bana önerilerinizi bekliyorum...

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• bence senden biraz da olsa hoşlanıyor bence ona biraz uzak davran.

0|0
    0|0
    • dün davrandım zaten ara verdim konusmaya dayanamadı SENI COK SEVIYORUM yazdı barıstık.. o eski sevgilisine neler yazmıs bildiginiz aldatılıyorum... Bir insan eski sevgilisiyle arkadastan öte kalırsa böyle oluyor onu kıskanması ne alaka ben varken

Kızlar Ne Diyor 3

• hersey ortada kız senı gerçekten sevmiyor. eski sevgiliyle arkadaş kalınacağınada inanmıyorum çok geç olmadan ayrıl sonra herşeyi anladığında sadece zamanına ve duygularına yazık olur

0|0
    0|0
  • Ne saçma durummuş arkadaşım senin ki ... Arkadaştan öte dediğin kavram cok başka senin durumla alakası yok ...

0|0
    0|0
  • bence de haklısın ama seni seviyorum demişşş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...