Yaptığınız en çılgınca şey neydi?

Hayatınız boyunca hiç çılgınlık yaptınız mı , yaptınızsa ne yaptınız , ne kadar ileri gittiniz ?

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• gebze haydarpaşa banyo trenini kaçırmak :)) 15/16 yaşlarında gebze den banyo trenine bindik arkadaşlarla derken fırmalalık varya biraz :)) makinistin olduğu kapıya yanaştım dokunmamla kapı acıldı :)) hemen arkadaşlara haber verdım geldiler direk sağını solunu kurcalamaya başladık derken kol gibi zımbırtıyı ileri itmemle tren başladı haydarpasa yonune hareket etmeye :)) gidiyoruz artık sonra osmangazi tren istasyonunda kornayı bulduk silecekler felan calıstı bas bas kornayı calıyoruz :)) fatih tren istasyonun da korkmaya başladık hatta korkudan ağlayanlar vardı :)) tuzlaya gelirken feryatlar bizden yukseliyor öyle böyle değil hemde tuzla tren istasyonun da otomatık olarak durdu :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• adamın birini kavenin ortasında pompalıyla dövdüm zor aldılar elimden yoksa vuracaktım o sayılır mı

o sayılmazsa bungy jumping yaptım onu sayabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Istanbul'da yaşıyor ve hergün anadolu yakasından avrupa yakasına işe gidip geliyorum bence bundan daha cılgınca birşey yok,hele ki otobüsle metrobüsle gelirsem macerayı gör :)

0|0
    0|0
  • 16 yaşındayken alt komşumun kızını 1 saat boyunca bisiklet binmeyi öğrettim ellerimi koltuk niyetine kullandık bisikletteki koltuk sallanıyordu kızda etek giymişti :)

0|1
    0|1
  • belediye otobüsünde oral sex.. neyse ki yakalanmadık..

0|0
    0|1
  • 8 9 yaşındayken evde ne kadar gazete varsa çıkartır ordaki bikinili manken resimlerine sürtürürdüm :D

0|0
    0|0
  • Sınıf arkadaşıma seni düşünerek 31 çekiyorum demem :D

0|0
    1|1
  • tanrıyı sorguladım

0|0
    0|2
  • Sabaha kadar odun kirmak olduu cok seviorum cnkuu :)

0|0
    0|0
  • çılgınlık yapmadım

0|0
    0|0
  • karda çıplak yuvarlandım.

0|0
    0|0
  • 10 Yıl boyunca okula gitmişim la bundan daha slkca bişey olabilir mi? :D

0|0
    0|0
  • 15 yaşımda isyan bayrağını çekip antalyaya kaçtım

2 sene çalıştım orada

0|0
    0|0
  • murat gilin damından atlamak :(

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yokken, sözlü bir kızın dudağını öpmek.

0|0
    0|1
  • Trt 1 i kanal 7 ye taşımak .

0|0
    0|1
  • sevgilimle parkta çıplak ayakla yürüdük karda gece sonra cafede beraber titredik

1|0
    0|0
  • 15dakika konuştuk evlenmeye karar verdik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bana asılan çocuğu yüz veriyormuş gibi yapıp yanıma çağırdım üsküdar iskelesinde kıyadan denize iteledim ve kaçtım :D

Yüzme biliyor muydu bilmiyor muydu hiç bi fikrim yok :D

0|0
    0|0
  • Haftasonu olmasına rağmen bu saatte uyanmak benim için çılgınlıktan başka bir şey değildir.

Zıbar Azra!

0|0
    0|0
  • hiç çılgınlık yapmadım ama yapan birine ayak uydurmayı çok isterim. bi gün büyük bi çılgınlık yapıcam biliyorum

0|0
    0|0
  • dostumu seviyordum,askk bu engel tanimaz,bir gun bana sirin kiz henuz cok kucuksun buyuyunce nasil biri ile evlenmek istersin dediyinde--------beni kucuk gorduyu icin sinirlenib ona onu sevdiyimi soyledim o zaman buyuduyumu anlar sandimmmmmmmm

0|0
    0|0
  • yaptığım en çılgınca şey içip paraşütle atlamak

0|0
    0|0
  • şelalenin döküldüğü yakın bir yerden dört kız arkadaş karşı kıyıya geçmiştik.

0|0
    0|0
  • sokak ortasinda sevistim

0|0
    1|5
Yükleniyor...