Telefon surata kapanır ve kım haksız söyleyın?

Sevgilimi aradım saat 1 de toplntıya kldım arkadaslarımla okulda kalıcam demıstı calısıyor sanmıstım meger uyuyormus uyuyorum dedı bende nasıl yanı ya dedım uyuyorsun madem ne ara calıstınız dedım ya az baktık dedı ne calıstınız dedım devre dedı ne devresı dedım of kız vardı tamam mı dedı .Ben kapatıyım mı yanı dedım olur dedı kapadım suratına sımdı gelde sınırlenme haksız mıyım ben ya ?

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• saçma tripler tripler. gecenin köründe vur kafayı yat kızım ya ne peşine düşüyon sevgilinin

1|1
    3|2
    • napm ya takıntı oldu

• kısasa kısas diye bi ceza yöntemi var tarihte ilk anayasanın temeli buna dayalıydı hani. offf aramıyosa arama sormuyosa sorma.o nasılsa sende öyle ol bu yani bu kadar kasmayın

• yorumlarla birlikte çok haklısın:D

Erkekler Ne Diyor 13

• sen daha öldürmedin mi bunu :)

3|0
    1|1
  • off ki off. insanı çileden çıkartan dırdırcı ve kendi değerini yerlere düşüren kız tipisin konuşmalarında. çocuk devam etse uzatıcanda uzatıcan:D ya paronayak, kıskanç, şüpheci, sanki karşınızdaki erkek sapık her dakka sizi aldatıyomuş gibi tavırlarda bulunmayın. iğrençleşiyosunuz. bu şekilde o kadar çok kız varki kusturma seviyesine geldiler artık. bu kişiliklerden kaçabildiğim kadar hızlı kaçarım

0|0
    3|1
  • çok değer veriyorsunuz az kendiniz kıymetlendirin

1|0
    1|1
  • adamı uykusundan uyandırırsan ve abuk sabuk sorular sorarsan tabi ki sinirden kız vardı kapat der :)) iyi müsait değilim dememiş :D haksızsın bana göree

0|0
    3|0
    • hksızım evet ama oda hbr versymıs ynı ..

snce drs mı calıstı ynı

• ders çalışmak zaten metebolizmaya aykırıdır.. yani insanın üstüne kasvet çöker uykusunu getirir ve doğal olarak uyursun ve emin ol oda uyumuş kalmıştır.. haber verecek bi durum yok iki dk gözlerim dinlensin dersin kapatırsın gözünü uyur kalırsın bu hep böyledir

• valla haklısın ayıp etmiş :D devre ne yaaa :D kız var yok kısmı bence sinirden söylemiş kapatayım mı diyince kapat olur demesi enteresan geldi , ha olaki kız varsa boşa gitsin bu satte ne dersi :)

1|0
    2|1
    • yanı sımdı anlm veremedmkz vr mı yk m snce uykulu gbydı halı :(

• ya devre calısıyorlarms ıste onu dedı muhendıs y oneden ole konustu b arada huyunu blıyorm da hbr versn ynı kusura bkmasın cekemıcm svıyorsa kossun yada madem sıkıya gelemıyr btsn

• dediğim gibi yarın ola hayır ola:) sen kendin ilişki dinamiklerini daha iyi biliyorsun burda akıl çözüm çare aramana gerek yok kendin düşün bir karar ver ve onu uygula :) sevip sevmediğinide tek bir olayla bağdaştırma ilişki de ki genel davranışları jestleri mimikleri vesaire hepsini göz önünde bulundur diyerekten yavaş yavaş kaçarım iyi geceler küçük kız :)

• evet haksızsın.

0|0
    2|0
  • İkinizin de birbirinize saygısız yok bundan sonrada olmaz zaten bitirin gitsin.

0|0
    0|0
  • surata kapanan telefon rüyada evliliğe işarettir.

0|1
    2|1
  • Kesin kucaktan kucağa hoplatmışlardır kızı.

Ayrıl gitsin!1!1!1

1|0
    2|2
  • mafya tut oglanı vur .

0|0
    2|1
  • Bi rahat bırakın erkekleri yaa sık boğaz etmeyin

0|0
    2|1
  • Best seller roman bunlar

0|0
    2|1
  • Uzun sürmez ilişkinizin boyası akmaya başlamış illa uçurumdan düşüncemi aklınız başınıza gelir haklı olmak yada olmamak sana ne kazandırıcak yada ne kaybettiricek ben söyliyim hiç.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• İşte bu olay var ya çok terbiyesizce bişe.

Senin ki de onun ki de çok saygısızca.

Saygı yoksa ilişkide yok.

2|0
    2|1
  • Kapatayım mı dediğinde kapat dediği an haksız duruma düştü.

1|0
    0|0
  • önemsemiyormuş gibi görünüyo senin yapacağın en mantıklı şey cool takılmak ne ara ne sor o düşsün peşine sinirlendiğini belli etme umursamayan taraf sen ol ama bunun için uzun müddet sabretmen gerekecek erkek milleti böyle güzelim yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • Nyse sn devrlri yktn snrm bn ytyrm ii gclr.

0|2
    3|2
  • Uyku sersemi insana bu kadar soru sorulmaz ki.

0|0
    3|1
  • Adam senin duymak istedigini soyledi diye mi kotu oldu?

Haksizsin, git yat.

0|1
    3|1
  • o sevgilinin ağzına sıçarım sonrada veririm yolu. pisliğe bak. sonuna kadar haklsın

3|0
    0|4
    • sınrlerm bozuldu ya uyuyrms hm hbr vermıyr hmde uyuyorm sonra knussk dıyr kesn yaln syluyr aramıcm bakalmarıck m

• ararda sen ver şu mala yolu :D yada gidip kıralım ağzını yüzünü. sinir oldum:D

• ya sorguladm geece gece hksızım aslnd ama ole dememelıydı ynı b bok cevııryr bllı aman bsver

Yükleniyor...