Şimdiki aşklar yalan olmuş, zoru gördü mü kaçar... Neden uzun ömürlü aşklar yoktur neden?

şimdiki aşklar yalan olmuş...zoru gördümü kaçar...neden uzun ömürlü aşklar yoktur neden

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Her kızı sevgili diye koluna takmayacaksın buz zamanda.

hakettiğini düşündüğün kişi ile olacaksın.

Sevgili bulmak kolayda koluna eş yüreğine namus olacak kız çok az..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• neden mi ? Cunku nerdeyse herkez sevdigini sanir ama karsisina guzel bi bayan cikinca ona kapilir, arkada biraktigini dusunmez ki o sirada akli fikri o bayana takili kalir. Geride biraktigi ise sadece onu sevdigini , samimi, durust olduguna inanirken aslinda arkasindan isler cevirildigini bilmez. Ogrendiginde de bazisi gurler bazi ise kendi kabuguna cekilip susmayi tercih eder. Sadece bi guzellik , bi heves uguruna belki de mesafe var aramizda diye baskasina yonelirler. Bunu daha cok yapan da erkeklerdir. Cunku onlar her zmn yaninda olsun uzaktan destek olsun istemezler. Haklidirlar ama o haklilik ta bi yere kadardir. Soz veripte sozunde durmamissa sizi beklettiyse bu erkegin hatasidir bayanin degil. Insanlik artik gittikce yok oluyor, kadinalrda da suc vardir , sevgilisinin oldugu hatta evli erkeklere bile asilmaktan vazgecmezler. Biraksinlar artik su zevkleri de omrunu kime adayacaklarini dusunseler ne guzel olacak dimi ? Ama bunlara dikakt edenler yok. yas ilerledikce pismanliklar ortaya cikmaya baslarlar : neden ben beni sevene sirt cevirdim , guzellik yakinligik icin bi baskasinin pesinden yurudum derler . bu kadar seyi yapipta ozur dilemek sadece yetmiyor kirilan gururu da dusunmek gerek . Allah askina birisi bu soruya cvb verenlerden bana aciklasin nedir bu zevk olayi ? Yaslandiginizda zevk diye bisey kalmiyor , madem yasicaksiniz bu duygulari gidin hayatinizin kadiniyla yasayin hayatta bir cok erkekle arasi iyi olani degil ! Simdiki zmnda ask diye insanlik diye bisey kalmamis hersey bi soz olarak kalmis aklimiza estiginde kullandigimiz sozcukler sadece ...

0|1
    0|0
  • sevmek olay olayi bazen gerceklestiremiyorlar. ask anliktir bi hoslantidir sevgi olan ebedidir. sevgiyi bulmak daha onemli benim gozumde ask olsada olur olmasada. sevgi olmazsa olmazi bi beraberligin. zoru basarmak guzeldir. biz insanlar zora gelince dayanamiyoruz. halbuki zoru basarmak herkesin yapabilecegi sey degil hele hele gercek sevgiyi yakalamissan onu kaybetmek en buyuk aptalliktir. bu guzel duyguyu gercekten karsilikli seveni bulmak o kadar zor ki hayata. buldunda bunun degerini kiymetini bilmeli. sevgi dolu gunler ilerim

0|0
    0|0
  • aski iyi vereceksin ki,karsindakinin aski senden behrelensin,mayan gercek asksa o da gercek olacaktir aksi halde gercek aski bulamazsinnnnnnnnnn

0|0
    0|0
    • mayamız gerçek aşkta,mayamızı iyi bilen yok

• İnsanlar bencil..

0|2
    0|0
    • ya ben ne zaman sevsem ya ben kaybediyorum ya da onlar beni terkediyor...sevgi desen sevgi aşk desen aşk...illa bir yerde namussuzluk mu yapayım...afedersin altıma mı alayım kızları onu mu istiyorlar..neymiş verdiğim değer aşk çok fazla imiş...bundan yoksun o kadar kız var ki olmaz böyle..

Erkekler Ne Diyor 2

• hayat kısa ya ondan herşey kısa :D

0|0
    0|0
  • yanlış kişilere kapılmak

0|0
    0|0
Yükleniyor...