Burçlara inanmanın hayatınıza bir katkısı var mı?

12 tane standart kişilik şablonu var. Bu 12 şablon yükselenli parlayanlı diye çeşitlendiriliyor. Sonra da bir tanesi belirlenip bu sensin deniyor. Peki, buraya kadar kabul ettik.

Ya gelecek tahminleri? Aşk-para-sağlık... Vatandaş yazmış, mayıs ayında cildinize dikkat edin diye. Yuh artık!

Hiç sorguladınız mı? Saçma gelmiyor mu?

Burçların olmadığı bir hayatta neyiniz eksilir?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Kişilik özelliklerim uyuşuyor.Günlük ya da yıllık farketmez fallara zaten inanmıyorum.Sorunun cevabı da incilerim dökülür:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• tabii ki var. kişilik analizi yeteneğini geliştiriyor bi kere. yeni insanlarla karşılaşınca "şu kişi çok duygusal vücut yapısı ince çokta sportif acaba yay burcu mu bu" falan diyorsun. artık bir zamandan sonra otomatiğe bağlıyor. çok hızlı inceleyebiliyorum sosyal hayatıma çok büyük katkısı var bir insanı çok vakit geçirmeden tanıyabiliyorum ben mesela. bu da benim psikolojiye yönelmeme sebep oldu.

ayrıca bunun sadece burcu yok. yükseleni var evleri var açıları var gezegen konumları var. var da var yani. tek bir kişilikle sınırlandırılmıyor. doğum haritalarını incelemek bile başlı başına bir eğlence. bulmaca çözmek gibi.

keman çalan birine kalkıp keman senin hayatında ne işe yarıyor diye soruyor musun? virtüoz mü olucak? şarkı mı bestelicek? hayır. sadece eğlenceli hoş vakit geçiriyor. astrolojide ise güzel vakit geçirirken aynı zamanda insanlara kişiliği hakkında yön verebiliyorsun, bilmediği yönlerini gösterebiliyorsun. farkındalığını arttırabiliyorsun.

bu kadar yazmama rağmen, ben burçlara inanıyor muyum? hayır! günlük yorumları okuyup hayatına öyle şekillendirenlerin aklına şaşmıyor muyum? evet.

her şeyden önce astroloji inanılmaz eğlenceli. geyiğide çok zevkli. ben insan kişiliği hakkında konuşmaktan zevk aldığım için bilhassa mutlu oluyorum ilgilendikçe. çokta anlamam ucusundan kıyısından ilgileniyorum zaten.

0|0
    0|0
    • Demek istediğini anlıyorum.

Ama keman yanlış örnek olmuş. Müzik aletiyle uğraşmak doğrudan beyin jimnastiğidir.

Cevabın için sağol.

• yoo sorun değil küçük bi işim vardı o yüzden cevap veremedim :D

• Mümkündür. Ben tekrar özür dilerim ama.

• aman o gelecek tahminleri saçma kırk yılda bir bir kişide tutuyor

0|0
    0|0
  • nolcak bu memleketin hali gibi canı sıkılan burçlara sarıyor:)

0|1
    0|0
  • mesela karakter analizi yaparken bilimsel bir dayanağı yok galiba.ama genede tutan var.

0|0
    0|0
  • Burclarin ne katkisi olacak yahu hayatima.Egleniyoruz kendimizce.

0|0
    0|1
  • bana sacma geliyor ilgimi cekmiyor bitürlü

0|0
    0|1
  • Karaktere yansımalarını anlamış değilim. Ama günlük yorumlara inanmam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Güzellikle anlattım olmadı. En kibar, en derin manada hakaret ettim, yine olmadı. Beyin algılamadı. Beyin yok boşa dil döküyorsun.

0|1
    0|0
  • inanmamamın büyük bir katkısı olduğunun farkındayım

0|1
    0|0
  • Ben ortaokul muydu lise miydi neydi o vakte kadar hep ikizler burcuyum diye biliyordum sonra öğrendim koç burcu olduğumu:D Yani anlayacağın pek burçlarla ilgim yoktur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...