Birilerinin ahını aldığınıza inanır mısınız? onların bedduaları size mutsuzluk ve başarısızlık getirebilir mi?

Birilerinin ahını aldığınıza inanır mısınız? onların bedduaları size mutsuzluk ve başarısızlık getirebilir mi

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• ben sana çok ediyorum bi sorun var mı?

1|0
    0|0
    • ne diyorsun mesela ?

• böyle karnına bir sancı saplanıyor mu , kalbin hızlı atıyor mu seninde , ona benzer bi duyguysa bende yaşamıştım , herşey anlamsızlaşıyor , Çünkü daha önce öyle hissettiren bişey olmamıştı hiç sen de böyle hissediyorsun ?

• boşversene.

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunu dun dusundum ve birine hakkini helal etsin diye mesaj attim.

olabilir. ah almis olabilirim. cok acimasiz oldugum zamanlar oldu

0|0
    0|0
  • evet bence bu ne ekersen onu biçersinle alakalı İlahi adalet veya dünyanın düzeni bi şekilde negatif bi enerjiyi üstüne çektin mi öyle gidiyor

0|0
    0|0
  • gerçekten bilerek üzmüşsem ve hakkını yemişsem getirir diye düşünürüm yoksa hakkı geçmemiş ve bilerek üzmemişsem vicdanım rahat olur.

0|0
    0|0
  • evet alınca kısa vadede günümü görüyorum Allahtan uzun vadede değil

0|0
    0|0
  • kessinlikle inanıyorum. daha önce ben biriyle konuştum 2 ay ilk başlarda seviyodum evlencez gözüyle baktım ümitlendik birlikte ama sonra yapamayacağımı anladım ayrıldım çok peşimde koştu ama ben yapamadım sonrada bana beddua etti seninde yüreğin yansın dedi. ben başkasıyla çıktım çok ciddiydik evlencektik isteme bileoldu ama tam 2.nci ayın dolduğu gün çocuk beni bıraktı :S beni seven çocuktan helallik almalımıyım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• evet iannırım ah almamaya çalışırım

0|0
    0|0
  • evet almamaya özen gösteririm

0|0
    0|0
Yükleniyor...