Bir kadın neden kocasını aldatır?

Evli bir arkadaşım evli bir bayanın yasak bir ilişkiye başladı bayan eşinin kendisini çok sevdiğini ona değer verdiğini bir dediğini etmedigini söyleyerek nasıl esini aldatır Ben anlayamadim ya siz

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• O... olduğu için aldatır.Başka hiçbir geçerli sebep olamaz.

0|4
    0|0
    • Ilginç bir olay ama bunda söylenecektek şey bu

• Aynen

Kızlar Ne Diyor 7

• çok basit bazıları için eşini aldatmak.insanların kimileri haklı sayar kendini,kiminin kitabında yazmaz aldatmak.eşi tatmin etmiyordur onu ,veya sevmiyordur artık eşini,bir çok sebebi var.eşi ona kadın olduğunu hissettirmiyordur,ilgi alaka eksiktir.görmediklerini görmek ister belki.yani bunlar var diye her kadın aldatmaz.bazıları bahane arar.kimi namussuzdur aldatır.çoğu bu yüzden ama hak eden erkekler de var.mesela benim kitabımda yazmaz aldatmak.ALLAH ıslah etsin öylesini de yani.

0|0
    0|0
  • terbiyesizdir.

0|1
    0|0
  • Bence sorulması gereken sorulardan biriside şu bir erkek bir kadının kendi yatağından çıkıp başka adamla yatağa girmesine nasıl göz yumabilir. Seviyorsan boşan dersin evlenirsin.

0|0
    0|0
  • ilgisizlik, intikam..

0|0
    0|0
  • beynini yemistir.

0|0
    0|0
  • canı sıkılmış heralde,ama sıkıntısı sonradan pahalıya patlar.

0|0
    0|0
  • kocasına aşık değilse , güzel ve ilgiyi seven bi kadınsa veee kocasıyla cinsel hayatı kötüyse aldatir.

0|0
    0|0
    • evlendikten sonra ask ve ilgi azalır bu ne kadar yalanlansada bir gercek eee nereye varacak bu isin sonu:)

• evdeki ona görekli huzuru konforu ve şefkati veriyor zaten.aile babasi rolünü de gayet iyi yapıyor. geriye atraksiyon kısmı kaliyor bunu da sevgilisiyle halleden kadın mutlu mesud yaşiyor. hayat ona güzel oluyor. ta ki bir bebe olana kadar !...

Erkekler Ne Diyor 7

• yukarıdaki bayanın dediği gibi ors... aldatır arkadaşım yok cinset tatminsizlik yok şöyle yok böylee

bunları aldatma sebebi olarak görmem ben

0|0
    0|0
  • Cinsel açıdan tatmin edemiyordur.

0|0
    0|0
    • ilk olarak bu geliyor akla ama sadece bu değil bence erkekte biraz sert davranış olursa kız ilgisini yitirir.

• macera aradığındandır

0|0
    0|0
  • dönülmez bir yola girmiş ve o yol çıkılmayacak bir yol örneklerini gördüm

0|0
    0|0
  • haram cazip gelmiş olabilir . zaten bu tür insanların akıl sağlıkları şüpheli .

0|0
    0|0
  • motoru varsa adamın kanmıştır

0|0
    0|0
  • intikam...

0|0
    0|0
Yükleniyor...