Hoşlandığım kıza mesaj atmalı mıyım?

bizim fakülteden bir kız ile baya samimi sohbetim var.onun bana karşı farklı duygular hissettiğini düşünüyorum.farklı bölümlerde okuyoruz.ders aralarında sürekli yanıma gelip sohbet etmek istiyor.bana karşı çok sıcak davranıyor.belki benim gibi o da cesaret edemiyor.fakat ilk adımı benim atmam lazım.

ne yazık ki kızın telefon numarası yok bende.hiç istememiştim.her gün fakültede karşılaştığımız için gerek duymamıştım.şimdi finaller bitti ben memleketime döndüm tabi o da döndü.2 gün önce onun çok yakın arkadaşından numarasını aldım.sizce mesaj atsam ne tepki verebilir?olumsuz tepki vermeyeceğini düşünüyorum ama kızların sağı solu belli olmuyor ki.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• "Bil bakalım ben kimim? Ben seni deliler gibi seven ama bir türlü sana söyleyemeyen, aslında çok iyi tanıdığın biriyim. Ben Tellioğullarından ...'yım. Belki de benim böyle bir mesajı atmamı istiyordun ama sen de dile getiremedin hiç fakat ben senden çok hoşlandığım için bu riski almaya değer görüyorum ve bana bir şans vermeni istiyorum." gülücük, utangaç surat, kalp, kedi köpek. :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• denemeden bilemezsin,denemenin zararı olmaz.sonuçta erkek olarak sizin ilk adımı atmanız gerekir.bazı kızlar bu konuda sabırlıdır,bekler.ama ne zamana kadar.? heyecanını anlıyorum,çekiniyorsun ve olumsuz cevap alırmıyım korkusu var sizde.ama özlediğinizi anlatan güzel cümleler le mesaj yazarsanız ve nelerinden hoşlandığınızı biraz belirtin(gözleri,gülüşü,bakışları v.s)..hoşlanıyorsa sizden zaten güzel olacak ,görün.haberinizi bekliyeceğim.

0|0
    0|0
  • merhaba nasılsın ben ahmet, mehmet neyse at yolla bişey olmaz, sıcaksa ve muhabbetiniz varsa.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• üniversitedesin abi ne mesajı ara sor ne yaptığını ne zaman geldiğini hala mesaj diyorsun

0|0
    0|0
  • seviyosan git konuş kankaa

0|0
    0|0
  • Tabi kide hoşlandığın kıza atcaksın mesajı hoşlanmadığına niye atasın.

Not;tam okumadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...