Galatasaray ve transfer kepazeliği

Ne zaman adam gibi transfer yapmayı öğrenecek acaba Galatasaraylı yöneticiler hiç anlayamadım gerçekten. Sıkıldım artık Sneijder için yarın son gün, bugün geliyor, olmadı haftaya kesin kararını verecek. Böyle transfer mi yapılır yahu?

Tamam hadi teklifi verdin her şey tamam Sneijder’den yanıt bekliyorsun senin tek transfer yapacağın yer o mevki mi? İhtiyacın olan tek yer orası mı? İlla oradan haber beklemek zorunda mısın devam etsene transfer çalışmalarına?

Birisi çıkıp Sneijder’e tamam kardeşim sen çok iyi futbolcusun harikasın fakat geleceğin kulüp GALATASARAY eğer gelmeyeceksen gelmeyeceğim de uzatma! Cümlesini kursun. Bir futbolcudan haber bekleyecek kadar aciz bir kulüp olduk da bizim mi haberimiz yok?

Güncellemeler:

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• iş bu raddeye geldikten sonra ben gelmemesi taraftarıyım. gönülsüz s*kişten sakat çocuk doğar. gitsin nerde oynamak istiyorsa orda oynasın. defansa, sol beke ve forvete sağlam üç adam alsalar şampiyonlar liginde finale gitmeye yeter. umut burak gibi adamlarla olmaz şampiyonalr ligi bundan sonra...

0|0
    0|0
    • zaten sneijder en Galatasaraydan daha iyi bir takımdan teklif beklediğini söyledi açıkça

• yönetim takımı çok gülünç duruma düşürdü

• kesinlikle, koskoca Galatasaray bi oyuncuya bağlı olamaz. bu kişi messi bile olsa...

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet ben de sıkıldım haberler Ks bunu konuşuyor gelmezse gelmesin yani ne olmuş Sneijderse oyuncu işte gökten inmedi ya

0|1
    0|0
  • sneijdere mi kaldık

0|1
    0|0
  • Snejder'den bahsediyoruz. Kıl Tuy Yapacak normal olarak. Ama tani malzeme çıkıyor miilete.

0|1
    0|0
  • adam gs yi soytarıya çevirdi

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Burda suç çıkıpta %95 bitti ya da Sneijder´le konuştum yeni Hagi olmak istiyorum gibi laflar eden yöneticilerde Sneijder zaman istemekle haklı çünkü unutulmasın Sneijder Real Madirdden İnter´e 28 gün uğraşlardan sonra transfer oldu şunu yapabilirdi Galatasaray Sol bek ve stoper transferlerini yaptıktan sonra Sneijderi beklerdi şu anda Galatasaray transfer yapmayı bilmiyor ama şuda net Galatasaray´ın Sneijder´e ihityacı var ilerde top oynayamıyor

0|1
    0|0
  • hakikatten gs lı arkadaşlar kızmasın bana ama koskoca kulübü ne hala düşürdü şimdi olduda gelmiyorum dedi sonuç ne olacak ki geldiğindede fatih terimin oynatacağını düşünmüyorum rest çekmişti bir ara yazık valla

0|0
    0|0
  • Sneijder gibi en üst seviyedeki yıldız bir adamın da koşarak Galatasaray'a gelmesi beklenemezdi şimdi açık olalım. Ben de GS'liyim. Dediklerin kısmen doğru tabi. Başka transferlere de çalışmak lazım. Mesela stoper ihtiyacımız var.

0|1
    0|0
  • fatih terim onun cevabını verdi zaten..

TERİM: eğer sneijder gs yi 2. planda tutuyorsa hç qelmesin..,

0|0
    0|0
  • Defansın Ortasına ve sola adam gerek ve orta saha adam gerek Sneıjdermı olur başkası mı olur bılemem

0|0
    0|0
  • O değil hocayıda küstürdü salak herif

1|0
    0|0
  • Son bir kaç gündür diyorum yönetimde olsam gelmesin derim artık.

0|0
    0|0
  • Çilek beklerken pastanıza kan doğrayacak Ünal Aysal.

0|0
    0|0
Yükleniyor...