Gerçekten peşinde koştuğunuz kız mı kıymetlidir sizin için onunla mı ciddi düşünürsünüz?

Beyler gerçekten peşinde koştuğunuz kız mı kıymetlidir sizin için onunla mı ciddi düşünürsünüz? Ve hoşlanarak çıkmaya başladığınız kıza aşık olduğunuz oldu mu?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların karakterleri, ruh halleri, kişilikleri, yaşam tarzları, sevgi anlayışları, ilişkilere bakışları kişiden kişiye farklılık gösterir...

0|0
    0|0
    • genelde sizin yorumlarınızı görüyorum ve çok mantıklı geliyo :) o yüzden bişey daha sormak istiyorum hoşlandığım çocuk var onunda benden hoşlandığını düşünüyorum ilk adımı ben atmıştım ama o gerisini getirdi bende bi adım atsam mı diye düşünüyorum ama emin değilim

• yani o hoşlandığını belli etti laflarıyla müsait günümüzdede buluşalım dedi falan (faceden) sonra okulda karşılaştık o konuştu ilk sıcak ve samimiydi şu anda tatile girdik finaller bitti faceden mesaj atsam mı diye kararsızım

• Çok ilgili gibi davranma, eğer çevrim içiyse birşey sormak bahanesiyle merhaba de, sorunu sor, yanıtını al, teşekkür ederim de, istediğin zaman yazabilirsin deyip topu ona at ve çık...

Erkekler Ne Diyor 9

• Zor kızlar herzaman ulaşılmaz ve çekici olur biz erkekler için.Şahsen benim sevgilim öyle onu çok seviyor onsuz yapamıyorum hep onu düşünüyorum.Peşinde koştugun derken biçok çeşitli seçenekleri var mesela kızın sevdigini bilirsin peşinde koşarsın ve devam edersin.Ama peşinde koşupta kız hoşlansada erkege işkence cektirerek aşık etmeyi düşünüyosa yanılıyodur aksine sogutmaktan başka bi işe yaramaz.Hem gizemli hem agır başlı ve efendi olup kendini agırdan sevdigine satan kızlar hep kazanır ;)

0|0
    0|0
  • hoşlanarak çıkmaya başladığım kıza aşık olmayı tercih ederim ,tanımak önemli ,birbirimizin ortak yanlarını bilmek veya sevdiğimiz yapmaktan hoşlandığımız şeyleri yapmak mutlu eder .

0|0
    0|0
  • kesinlikle her zaman kıymetlidir diye bir şey yok tabi ne kadar koştuğuna bağlı . severek çıkmadığım ama sonra sevdiğim kız oldu

0|0
    0|0
  • Benim açımdan evet böyle oldu peşimde koştuğum kız kıymetlidir hoşlanarak çıktığım kıza aşık olmuşluğum vardır.

0|0
    0|0
  • Sakın ola ki böyle düşünmeyin. Sonra yoruyorsunuz bizi. Tabi ki hoşlanarak hatta sadece tek gecelik olarak düşündüğüm kız, ciddi ciddi sevgilim bile olmuştu benim. Bununla ilgisi yok.

0|0
    0|0
  • maalsef ki öyle :(

0|0
    0|0
  • aşık olduğumuzu hiç söyleyemedik

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar hiçbir kızın peşinden koşmadım

0|0
    0|0
  • aslında daha aklı selim erkekler ya orta yolu buldukları zamanla anlaştıkları kadınlarla yada görücü usulü evlenmeyi tercih ediyor kalk gidek akıllılarda zaten alır koyar yapar bozar işte peşinden koştuğum kız sürtükse ne yapacam ki neden kıymetli olsun şu erkeklerin genetik özelliği sadece mücadele et sonuca ulaş o noktadan sonra kızın çok önemi kalmıyor aslında önemli olan onu ikna etmeyi başarmak ve hedefe ulaşmış olmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...