Türkiye fransa maçı?

fransa dan kaçmak istedik ama sonuç bu oldu israili yenerse yani %99 yenecek fransa ile maça çıkacağız. ergin ataman 3. olmak hedefti o yüzden ispanya maçında asıl oyuncuları dinlendirdik hedef maç almanyaydı dedi. yani bitek ben mi böyle dusunuyorum neden hep diğer takımların sonucuna bırakıyoruz işimizi. ispanya maçı daha cok hedef olsaydı sonuc belkı böyle olmazdı? fransa tam kadro ev sahibi sansımız bile yokkk.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkçası biraz da fikstür kurbanı olduk. Bu turnuvadaki en dar rotasyonlardan birisi bizimki grupta tartışmasız bizde en dar rotasyon. 8 kişiyle oynuyoruz önemli maçlarımızı. Kenardan gelen 3lümüz melih göksenin furkan. Furkan sadece hucum ribauntlarıyla bişeyler üretirse üretiyor hucumda göksenin zaten salt savunmacı. Melihten beklentimiz büyüktü turnuva öncesi ama bir türlü şut ritmini bulamadı. Sinan güler turnuva öncesi bir ameliyat geçirdi şu anda hala eski kondisyonuna ve formuna kavuşamadı. Bakarsanız italya ve almanya maçlarında görece olarak iyi oynadı ama ispanya ve sırbistan maçlarının kopma noktasında sinanın yaptıgı top kayıpları çok etkiliydi iki gün üst üste maç kaldıramıyor şu anda. Yani maç seçmek zorundaydık eger gereksiz bir şekilde 8li rotasyonumuzla ispanya maçını zorlasak belki almanya maçıda elden kaçabilirdi. Ama bukadar abartmamıza da gerek yoktu. Sırbistan maçındaki gibi biraz daha rotasyonlu oynayıp 10 15 civarında tutabilseydik farkı şu anda bu hesapları yapmıyor olabilirdik koç hata yaptı maçı çok erken bıraktı ispanyada sonuç bu oldu. Yapacak çokta bişey yok şimdi dinlenme gününü iyi geçirip fransaya odaklanmalıyız gerçekten zor bir maç olacak ama imkansız degil. Ha bide hesap etmedigmiz şey ispanyolların süpriz italya maglubiyetiydi bizi yakan biraz da o oldu

0|0
    0|0
    • evet düşüncelerin için tesekkurler gercekten guzel anlatmıssın melih hazırlık maclarında iyiydi her macta daha kötüye gidiyor.. umarım böyle devam etmez.. sırbistan ispanya maclarını tabıkı hedef olarak görmemek zorlamamak bu dar rotasyonlu kadroyla dogal. ama işimizi diger maclara bırakıp erkenden maca havlu atmak bana sacma geldi (ispanya macı) sonuc da bu sekılde oldu istedıgımız gıbı 3. cıkamadık karsı grubun tek güclü rakibi, kadrosu tam, evsahibi fransa karsımızda.. insallah düşük bir ihtımalde olsa kaznırız..

• Fikstür kurbanı olduk diye başladım sonra konu dagılınca unuttum. İspanya maçının yeri çok tersti bizim için. Off gün öncesi olsada almanya maçı vardı peşinden. İzlanda maçıyla ispanya maçının yeri farklı olsaydı kesinlikle bu şekilde bitmezdi ispanya maçı. Dedigim gibi biz ispanyayla averaja girecegimizi hiç düşünmedik onlar 4-1 le üst tura 2. olarak çıkacaktı biz 3-2le 3. olacaktık. Süpriz ispanya italya sonucu hesaplarımızı çok bozdu. Yinede dedigin gibi bukadar erken bırakılması ispanya maçının bir hataydı buda gerçek. Bide şöyle bişey var bizim bir maçı almamız için ilk peryotta öne bir atak yapmamız lazım rotasyon dar oldugu için dakikalar ilerledikçe sıkıntı yaşıyoruz. Takım ve koçta bunun farkında ispanya maçında ilk başta geriye düşmemizde vazgeçmeyi biraz tetikledi

Erkekler Ne Diyor 4

• Kadroları gordugum ilk günden beri dedim ki bu takımdan bu sene beklenecek en büyük başarı çeyrek final olur
    Eğer bugün Almanya son saniye İspanya yı elinden kaçırmaskaçırmasa grubu ikinci bitirip çeyreğe garanti çıkardık
    Ama gerçekçi olan herkes biliyor ki maalesef Fransa bizi hallaç pamuguna çevirir

Buraya kadar...

0|0
    0|0
    • evet maalesf buraya kadar belkı ispanya macına yuklenseydık ceyrek fınal garantıydı

• evett maalesf emir neden yok?

• Bobby olduğu için tek devşirme hakkını Emire kullanamadık

• Vallaha öncelikle bu sorunun cevaplanmamasına öyle üzüldüm ki... bizimkilerin kafası halen başka kategorilerde..

Ergin Atamanı severim ama çok yanlış isler yaptigini dusunuyorum. Sirf siyasi sebeplerden dolayi oyunculari kadroya almadi. Acikcasi hedef 3. Lük diyerek bir baslangic olarak cikiyorsan sen zaten bastan kaybetmissin. İzlanda bile top çeviriyor.

Elenirsek ve gruptan cikamazsak kimse kusura bakmasin suc ergin atmanindir

0|0
    0|0
    • genelde herkes baska konularda evet. gruptan cıkıyoruz ama 2 macı hedef olarak görmak ispanya macında asıl kadroyu dinlendirmek karsımıza fransa gıbı bir rakip cıkardı..

• Zor bir maç olacak. Tam konsantre olarak oynarlarsa, İtalya maçındaki gibi arzulu ve istekli oynarsa kazanır. Ev sahibi olmanın verdiği seyirci baskısı olacak. Gençler de var aralarında. Seyirci ve hakem faktörünü de gözden kaçırmamız lazım. İspanya maçına gelince, geçen gün Ufuk Sarıca"yı dinledim. Hedefimiz İspanya değildi; büyük ekol bir takım dedi. Biz ne zaman kurtulacağız bu tip konuşmalardan? Her maça aynı ciddiyetle çıkmayı ne zaman öğreneceğiz?

0|0
    0|0
  • Fransa ev sahibi değil. Fransayi yendik yine yeneriz ama pek umrumda degil spor dallari artik..

0|0
    0|0
    • ev sahiplıgını 4 ülke yapıyor bu yıl. grup maçları almanyadaydı, ikinci tur maçları fransada.

• cıktıgımız zaten bellıydı bu mac formalıteydı resmen. grubu 4. sırada bıtırdık ama ispanya macını hedef olarak görmedıgımız için rakip fransa.

• İspanyayi zaten yenemeyeceğimizi herkes bilir.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...