Saatte 5 km yürümek?

Yürüyüşten geliyorum bugün ilk defa başladım yarım saatte 2500 m yürüdüm yani saatte 5 km oluyor. sizce hızım nasıl?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kanat taksan havalanırdın be :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• O iş öyle oluyo yani. İkinci yarım saatte aynı performansı koruyabiliyosan iyi. Ama yeni başladığın için bence ikinci yarımda 2500 ü biraz zor görürsün.

1|0
    0|0
    • bende onu dusundum hızım duser mı dıye 600 m lik bir yürüyüş yolunda yürüdüm mesela 600 m yi ilk 4.48 de tamamladım ikinci turdada 4-5 dakikada tamamladım hızım düşmedi aynı geldim o 600 m yi 30 dk boyunca

• Bu koşu kas gücünü ve ciğerlerini kuvvetlendirecek en kestirme yol. Kilo vermezsin istemiyosan zaten. bu dengeyi sağlamak elinde. Tabi öte yandan illa kas gücü için bunu yapıp hiç kalori yakmak istemiyosan yanlış sporu yapıyosun. koşu her türlü kalori yaktırır. Yürüsen bile. bunu ya besin takviyesi ile dengeleyeceksin ya da başka sporlara yöneliceksin

• metobolizmam hızlı ne kadar besin alsam da vücut yakıyor

• Başlangıç için idare eder. Ben de saatte 9 km yürüyorum. İki saatte 18 km yaklaşık olarak.

1|0
    0|0
    • ay ben hızlı oldugunu dusunmustum benden onde yuruyen insanların onune gecıyordum hep demek idare eder :)

• Hızlandır önce, yüzerken de aynı mantık mesela. 100 metre yüzerken uyduruyorum 180 kulaç atıyorum, daha hızlı yüzmek için o kulaç sayısını 145'lere düşürmem gerek. Bunun için de hızlanıyorum.

• anladım teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...