Böyle bir anda ne yaparsınız?

sevgilinzden ayrıldınız..an geliyo onu aramak istiyorsunuz..kendiziniz nasıl tutarsınız onu aramamak için.numarasını ezbere biliyorsunuz bide..kendinize nasıl dur dersinz

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer aramak isteğinizle savaşıyorsanız halen içinizde bir şeyler var demektir. Bence sakin kafayla kendinizi dinlemenizde yarar var derim. Ayrıca meşgul olacak bir şeyler bulursan bazı şeyler daha kolay unutulur. Ancak günün büyük bir bölümünde yalnız kalıyorsan tabiki ister istemez aklına gelir ve aramak için savaşırsın. Madalyonun öbür yüzüne bakarsak eğer. Ayrılmış olabilirsiniz ancak kabahatin yani ayrılma sebebinin kendin olduğunu düşünüyorsan bence tekrar bir araya gelip karşılıklı oturup konuşmanızda yarar derim. Yok eğer biz geri dönülmez bir yoldayız diyorsan da dediğim gibi kendinle barış ve kendi kontrolünü eline al ve sosyal ilişkilerini arttır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Arada hal hatır sormak için aranır... Kendini tutmana gerek yok... Neticede aranızda bir yaşanmışlık var... Eğer kötü ayrılmadıysanız tabi...

1|0
    0|0
  • şuan tam bu aşamadayım. aramıyorum...

0|0
    0|0
  • kafanı başka şeylere yönelt düşünmemeye çalış eğer çok kurcalarsan geçmişi içindeki o kıpırtı seni onu aramaya yönelticek o yüzden hiç geçmişide karıştırma onuda düşünme aklını hep başka yerlere yönelt

0|0
    0|0
  • gökhan özenden aramassan arama şarkısı iyi gider:))

1|0
    0|0
  • asla dur demem ararım olmazsa evine giderim ne yapar ne eder konusurum hayattan soguturum işten izin alır peşine takılırım telefon sapıklıgı yaparım konustugu erkekleri tespit eder akşam evlerine gider döverim babasıyla kanka olur aynı iş yerinde çalışmaya kalkarım sucu olur evlerine su götürürüm annesiyle tanışırım kardeşleriyle kanka olur evlerine oturmaya giderim..daha bi sürü şey

0|0
    0|0
    • ama öyle dahada uzaklaşır

• en sevmedigim seyi yaptın ya .s.d hmm ok ne bana mı trip atıyon? .d

• hayr neden trip ataym ki

• kimseyi hayatımın merkezine koymadığım için, hayatımdan çıkanı da aramam kolay kolay ... bir defa öyle bir hata yaptım... bir daha da kesinlikle ...

0|0
    0|0
    • onu aramadan duramıyorum mesj atmak ıstıyorum ama kendımı zor tutuyorum ama aramıcam hırs ve ınat ettım

• ayrıldıysan gerek yok aramaya bitmiş gitmiş gibi düşün... illaki aklına gelir bir şeyler ama geleceğe bakmak daha iyi ... hayat akıp gidiyor, geri kalmak istemem ayrıldığım biri yüzünden ...

• Mükemmel bir insan değil sonuçta,elbet olumsuz ve beni zıvanadan çıkaran özellikleri de vardır. Bu özelliklere odaklanmayı tercih ederim

0|0
    0|0
  • Öyle birşey yaşamadım fakat aramak istesem arardım durmam gerekirse de kendimi ikna ederdim

1|0
    0|0
  • sabredeceksin. Ya da teslim olacaksın

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • senin için onu aramak sesini duymak belki çok önemli ama inan şuan onun umrunda değil belki yanında başkası var. bırak o seni arasın.

0|0
    0|0
    • haklısınız...peki kendmi nasıl durdurablrm aramamk içn

• numarası kayıt olmasına ragmen ben aramıyorumda sen nasıl duramıyosun aramadan

• kendini bişilerle mesgul et ben ole yapıyorum umursama hıc oralı olma bılmıyorum bendede kafa kalmadı :( cık dışarı gez arkadşlarınla bişiler yap

• zor genelde yenilir ararsin.. o anı unutturacak birşeyler yapabilirsin.

misal sogukta dısarı cıkabilirsin yada arkadaslarınla bulasabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kendine dur diyemezsin. Desen bile kafayı yersin abooo.

0|0
    0|0
  • kırarım o telefonu yine aramam

0|0
    0|0
    • kıramam teli yoksa nasıl cevap alıcaz aaaa :) ya ararsa dimi

• elbet arıycak cektırcem ama

• sanamam çekmez o :))

• sen ara o yüz vermezse yıkılıp vazgeçersin

0|0
    0|0
  • Ağlarım bitincede rahatlıyıp uyurum. Varmı başka çözümünü bilen sahiden

1|0
    0|0
  • İrade ve onur denen bir şey var. Yok mu oralarda bi' yerde?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• En yakın arkadaslarima 'her an kotu bisey yapabilirim' diye mesaj atiyodum.Onlar anlıyorlardı ona mesaj atmak istediğimi.Bana bol bol sövüyolardi.

Hala da arada depresince atasım gelir ama ben kendimi tutarim.Çünkü.bilirim ki ben ona mesaj atıp arayip yalvardikca,onun bir taraflarini hepten kaldiracagim.Hem beni o kaybetti,mutlaka kafasını duvarlara vuracak bir gün.Bunun verdiği rahatlik ve kendime güven geldi bana.

Yani tavsiyem yakın arkadasina at ona atacagin mesajı

0|0
    0|0
    • malesef yakın arkadaşları yok ://

• Hayır canım onun yakın arkadaslarina degil,kendi yakın arkadaslarina atacaksin.Onlar zaten muhtemelen sana kızıyorlardir bırak şu çocuk için uzulmeyi artık diye

• Unut numarasını gitsin. Hiçbir işe yaramaz aramak. hem o senı kaybetmıs olr sen kaybetmezsn.

0|0
    0|0
  • içimdekileri yazar yazar taslaklara kaydederim zaten onları yazdıktan sonra artık mesaj atasım gelmez.

0|0
    0|0
  • 1-2 saat onu unutup. Diğer yakışıklı çocukları düşün.

0|0
    0|0
  • Ah numarası olaydıda arayabıleydım =)

0|0
    0|0
    • aynı durum bendede var brakan o arıyorum açmıyor arama zaten açmıyacak bu hep böyle oluyor

Yükleniyor...