Erkekler kadının eğitimli olmasına ne kadar önem verir?

üniversite mezunu beylere soruyorum özellikle ne kadar önem veriyorsunuz? bence çok önem veriyorsunuz yalan söylemeyin:D çıktığım biri vardı kendisi lisans mezunuydu benim on lisans mezunu olduğu duyunca sanki pek hoşuna gitmedi şimdi uğraşıyorumki dgs girim.. doğru söyleyin lütfen evleneceğiniz kadının ilk etapta diplomasınami bakıyorsunuz? kızlar sizede soruyorum

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bende 2 yilliktim kiz arkadasimin beni terk edis sebebleinden biriydi bu hatta onlisansli okurken tipta okuyan kizlar vardi sanki victoria secret mankeni gibiler sadece gorursun konusmazlar senle ama tiptaki erkekler daha efendiydi sonra bende dgs ile muhendisligi kazaninca bendede olustu esim orgun egitimden 4 yillik lisans mezunu olmali die şu anda cok kati degilim ama tabi lise mezunu biriyle evlenir miyim dunya guzeli olsada hayir...

0|0
    0|0
    • acık olun yeter evet bu konuda cıddı cıddı beyler takıntılı

• Masallah de nazar degmesin ALLAH sana daha cok veriri ins :D mutluluklar

• :D kac kez masallah dedım.. 41 kere masallah. ayrıca tsk:)

Erkekler Ne Diyor 7

• evlilik iki kisinin birbirini tamamlamasi demektir.Tamamlamadiktan sonra diplomali olmus ne olucak.

Bende diplomadan önce huyu suyu karekteri önemli gibime geliyor sanki bana göre.

0|0
    0|0
  • Benim icin cok onemli isim geregi ilerde hep kulturlu insanlarla birlikte olacagimdan esim de bana ayak uydurabilmeli. Yoksa sorun cikar bence.

0|0
    0|0
    • 4 yıllık olması sart yanı

• kısmet hayırlısı:)

• Hersey kismet valla ama co buyuk konustum ben galiba=) bana bi tane herkese herkez yazan kiz denk gelicek ya da dahi manasindaki da lari ayri yazmayi bilmeyen=) kafayi yerim heralde=)

• önem veririm

0|0
    0|0
  • Cahil olmasa yeterli aslında. Okuyanlar da kültürlü olmuyor en nihayetinde.

0|0
    0|0
  • kültürlü olması gerekir eğitim önşart değil

0|0
    0|0
    • takıntılı ınsanlar var ama cogu boyle

• evet var haklısın ben de anlamış değilim fakat önemli bir mevzu olarak görüyorlar

• ben önem veririm.Üniversiteyi bitirememiş hatta dersleri çok kötü olabilir ama üniversiteye yerleşebilmek adına çaba sarfetmiş olana saygım sonsuz geçer not alır benden bu çaba

0|0
    0|0
  • Çok önem veririm.

0|0
    0|0
    • 4 yıllık olması sart yanı?

• ne yanı sımdı bır işletme okumus bır bayan sınıfı gecemezmı dıyorsun ?

• Öyle katı çizgilerim yok tabiki. Sadece bu bölümlere sempatim var. Hepsi bu. Yoksa iki yıllıkta olur, lise mezunu da.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...