Bosa cirpiniyorum delircem bir bakin hele?

Ya diyetime devam ediyorum bol bol su iciyorum sporumu da yapiyorum 13. gunum 2 kilo verdim ama durdu inmiyo asagi 4-5 gundur bosuna ac geziyorum yeter be diyip dalcam cikolataya o olcak he niye durmus olabilir yardim edin azcik

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• 13 gün de 2 kilo çok iyi
    devam diyetin nasıl bilmiyorum
    ama azıcık yesen bir şey olmaz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben bugün bozdum ya burger kinge daldım vicdan azabı çekiyorum

0|0
    0|0
    • Allaah naptin sen 1000 kalori aldin resmen 🙊 aman allah korusun karsim yapma oyle seyler sonunu dusun...

• Sonra 3 km yürüdüm ama neye yararrrr üf :((

Erkekler Ne Diyor 10

• güzel 13 günde 2 kilo ayda 4 kilo temiz iş normal durması yavaş yavaş devam eder yediklerini biraz daha azalt kaloriyi düşürmeye bak karnın doysun ama kalorisi düşük olsun

0|0
    0|0
  • sen salakmısın yemek yemeden diyetmi olur. diyet dedigin beyaz ekmek yenmez çavdar ekmegı yenır sabahları ac karnına su icilir su dan 30 dk sonra zengin kahvaltı yapılır ne ac ac gezmesı sen boyle kilo alırsın

0|0
    0|0
    • Tamam be ne bagriyorsun 😕 ya yemek yiyorum zaten sabah guzeelce kahvalti yapiyorum oglen meyve yiyorum aksamda sinirsiz sebze ee daha ne yiyim be doyuyorum zaten onda sıkıntı yok

• sabah kalkınca direk 1 2 bardak su ic organlaını çalıştır kalori harcaarsın. zengin kahvaltı yap. aksam saat 9 da egzeersiz yap kardiyo egzersizi. vücudundaki suyu o egzersizle at

• Tam sagol yapicam 👍🏻

• aç ygezmek saçmalık az öz ye veya yağ yapmayan şeyler ye

0|0
    0|0
  • Ne çok kilo vermisin 2 gram gitmiş

0|0
    0|0
  • su çok içme :d zararlı

0|0
    0|0
    • Hoff zaten bir bardak sonrasini zorla tikistiriyorum agzima

• Tamam simdi hakkin var ediyorsun 😏

• :D eyv gene bilgi istersen ne zararlı falan yazabilirsin yardımcı olurum :)

• Sabır

0|0
    0|0
  • Şimdi bir toblerone ne kadar güzel giderdi =)

0|0
    0|0
    • YAP MA !

• Pasta mı? Aman aman! Bi' kocaman dilim yenmeli ondan =))

• Dimi be olumlu dunya zaten 5 dakka sonra olsem fit gittim diye indirim mi yapcaklar cennete
      Ay tobe tamam yeter bu kadar lutfen beni yalniz birak ✋🏻

• ahahahahah. sabır sabır sabır

0|0
    0|0
  • Diyet nedi ne tapırsan bas ye getsin

0|0
    0|0
    • Hmmmmm keske dedigini anlasaydim ama olsun uzulme sagol ✋🏻

• Hahahah bende gidiyorum spora ama o kadar takma kafana ya

0|0
    0|0
    • Sen 4 gun ac kalip hic kilo vermemek ne demek anlayamazsin...

• 2 kilocuk vermek istiyorum sadece zaten...

• 😃😃😃😃😃

Kızlar Ne Diyor 6

• Niye aç geziyorsun? Sağlıklı beslenerek kilo vermeye çalış. Gıda almazsan yaptığın spor neyi eritecek canım? Kansız kalır halsiz düşersin, sonra hoop hastaneye.

0|0
    0|0
    • Ya yiyoorum gercektem ivir ziviri kestim ekmegi kestim tuzu kestim bu klasik seyleri yaptim sadece

• Sakın aç kalma kilo vermek yerine alırsın merabolizman yavaşlar ve verdiğin kilo yağ değil su ve kas olur sonra azıcık bişey yediğinde bile vücudun yoklukta olduğu için onu yağ olarak depolar

0|0
    0|0
  • Haftada bir kilo normal zaten kardes. rahat ol cikolata istiyosan tadellenin grisini yiyebilirsin 87 kalori

0|0
    0|0
  • özelden yaz

0|0
    0|0
    • Ay bisey bisey puani lazimmis yazamiyorum 😕 puanlari toplayip geliyorum✋🏻

• gizli kullanıcısın ben sana yazamıyorum

• Demekki enerji harcamıyorsun

0|0
    0|0
    • Yav 30 dakika kostum bugun ki normalde 40 dakika squat yapiyorum

• Hep aynı hareketleri yapıyorsan eğer vücudun alışıp o yuzden kilo veriminde durmuş olabilir?

0|0
    0|0
Yükleniyor...