Göz makyajını temizlemek için en iyi ürün sizce hangisi?

ben göz makyajımı yüz temizleme sütü ile siliyordum fakat bir arkadaşım skaına silme ilerde yağ bezeleri oluşruruyor dedi ve kaldım.bana avene marka bir ürün varmış onu al dedi.sizce?

0|0
26|17

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Seni birine benzetiyorum ama adını bulamadım. Ünlülerden. link

Ehöm neyse sorunun cevabına gelirsek, hassas nadide ve zarif tenin için: Lancôme Bi-Facil

0|0
    0|0
  • musluk suyu

1|1
    0|0
  • Tamamen kadınlara özgü bu konuda sorulmuş soruyu kaç tane hemcinsm yanıtlamış merak etmiştim. Yanıtımı da aldım :)

0|0
    0|0
  • ben nemlendirici kremle siliyorum dove flan ama benimki ayakkabı boyası gibi sahneye cıkmadan sürüyorum .d

0|0
    0|0
  • Ben Bilmiyorum Ama Maksat xper Puanı :)

0|0
    0|0
  • At...at sür gözlerine

0|0
    0|0
  • gözzyaşı ile temizle kesin çzüm..

1|0
    0|0
  • gercektten öğrenmek ıstıyormusun

0|0
    0|0
  • abla güzel olmak zor demi :)

0|0
    0|0
  • HİÇ MAKYAJ YAPMAMAK...

0|0
    0|0
  • bakımlı oldgu nasıl bellı deılmı resmdende :)

0|0
    1|0
  • Kukurt sabunu kullan kız arkadaşim kullanırdı oh mis

0|0
    0|0
  • bence hiç yapmamamk desem:)

0|0
    0|0
  • inan ki bilmiyorrum:(

0|0
    0|0
  • sen sporda yapıyordun dimiii :)

0|0
    0|0
  • agu bugu labuna guga uaaaaaa

konuşmayı unuttum o ne güzellik ya! ! ! sitede gördüğüm en güzel kız!

0|0
    0|0
    • abartma ama sağol yinede arkadaşım

• evli olmasam seni villamın havuzuna atardım !

• foto sizinmi gerçekten sürükleyici...yağ bezesi çıkacağını snamıyorum buda cevabım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Bende acı badem sütü kullanıyorum çok memnunum, badem cilde ve saça en iyi gelen besinlerden biri olduğu için almıştım bayadır kullanıyorum bi 6-7 senedir.

0|0
    0|0
  • yok öyle bişey yaa. ben avon un temizleme sütünü kullanıyorum

0|0
    0|0
  • dalin ya da johnsons's baby şampuanla temizliyorum. inan loreal, avon, n,vea vs. birsürü markanın göz temizleme ürününden çok çok daha iyi ikisi de.

0|0
    0|0
  • bebak acıbadem makyaj temizleme sütü. hem doğal, içinde zararlı kimyasalı pek yok, hem çok etkili. tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • acıbadem sütü tüyleri besliyo gözle görunur derecede uzatıyo. Yanağa falan değerse çok kötü

• Tercihim hep 2 fazlılardan yana.

Loreal göz&dudak için kullandım çok memnun kaldım bitince yenisini almaya gittim kalmamıştı ben de Maybelline 2si1 arada aldım o da güzel ama loreal kadar değil bir de avon kullandım şu krem içerenden. Hiç tavsiye etmem.

0|0
    0|0
  • Lorealin yağ bazlı olanı güzel.

0|0
    0|0
  • Bende de var bundan bir tane avonun ben de kullanmakta tereddüt ediyorum çoğu zaman kullanmıyorum.Pek sağlıklı gelmiyor.Bir bilen çıksa da bizi aydınlatsa

0|0
    0|0
    • biraz aydınlanmamız zor olucak gibi gözüküyor sanırım:)

• diadermine

0|0
    0|0
  • avonun makyaj temizleyicisi çok güzel make up veya çıkmayan ürünler için olan temizleyici perfect makyaj temizleyici memnun kalacaksın

0|0
    0|0
  • ya bana bunu niye yaptın gerçekten :) şimdi bende seninle birlikte öğreneceğim yeni ürünümü.

0|0
    0|0
  • dalinle yıka yüzünü çok güzel temizliyo göz doktoru önermişti bana

0|0
    0|0
  • Dalin bence. :)

0|0
    0|0
  • sephora nınki iyi tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • dermokil yüz ve makyaj temizleme sütü kullanıyorum bi sorun da görmedim :S

0|0
    0|0
  • Önce dove sabubla yika sonra yuzune krem sür ...

0|0
    0|0
  • dem bilirmisin?(caydanlik ,demlik)iste o dem onunla gozleri silmek cok faydali diye duydum

0|0
    0|0
  • bence temizleme sütü iyi

0|0
    0|0
  • loreal yüz ve göz için temizleme sütü var. iyi temizliyor ama gözlerim yanıyor.

0|0
    0|0
  • erkekler ne kadar saçmalamışş :) bence cleaner clear kullan

0|0
    0|0
  • yillardir garnier goz makyaj temizleyicisi kullaniyrm.cok memnunum..

0|0
    0|0
  • Dalin bebe sampuanı hem göz yakmıyor

0|0
    0|0
  • zeytinyağı ile yumuşak bir şekilde (ileride kırışıklık oluşmaması için) yavaş yavaş siliyorum

0|0
    0|0
  • En kolay vazelınle temızlenıyor dene gör =)

0|0
    0|1
    • tahminimce kolaydır ama çok aşırı yağlı şeyler önermiyolar .dediğim gibi ilerde torba altlarında yağ keseleri oluşuyor ondan

• Vazelınle sıldıkten sonra cıldını yıkayacaksın yag kalmaz kı o zaman

• hım birde yıkıyacaksın anladım.

• Avene nin tum urunleri guzeldir ben yuz temizleme jeli ve kremini kullaniyorum. Makyaj icinse Clean&Clear marka mendil kullaniyorum. İkisini de deneyebilirsin.

0|0
    0|0
  • ya hacışakirle yıka ablacım ne gerek var mis gibi sabun dururkensabundan sonra annem zeyinyağı sürüyor cildi fıstık gibi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...