Arkadaşım beni yüz üstü mü bıraktı?

ben şimdi yeni bir işe girdim işe gireli daha 2 ay falan oldu geçen hafta pazartesi işkurun sitesinide bir iş ilanı gördüm coast iplik fab engelli eleman alınacak diye telefon açtım yanımda benle birlikte çalışan arkadaşım da yanımda oda engelli oda benim oraya gideceğimi sandı sonrasında bana arkadaş sakın beni yüz üstü bırakma dedi bende dedim yok arkadaşım öyle bir şey olursa sana söylerim dedim ondan sonra iş yeri ile tekrar temasa geçmedim vazgeçtim sonra arkadaşım bu pazartesi babasının bacağı kırılmış alçıya almışlar bir gün öncesinde doktor bu arkadsın babasına rapor vermeyi unutmuş iş yoğunluğu var diye ama bu arkadaşım babası emekli ama bir istasyonda çalışıyor ek gelir olsun diye bende bu adam burada çalışıyorsa ne gereği var rapor zaten adam emekli iş yerine rapor vermesi gerekmez diye düşündüm o gün pazartesi günü saa 12 den sonra arkadaşım izin aldı şeften gitti rapor almya ondan sonra arkadaşımda bana daha önceleri türk telekomdan işbaşvurus yaptığını yakın zamanda görüşmeğe gidebileceğini söyledi ama sonrada bana dedi zaten anlaşırsak giderim diye ogün bende şüphe uyandırdı kesin bu dedim iş görüşmesine gitti dedim bugün haber geldi iş teklifinde bulıundular ona oda kabul etti ama aldığımız maaş telekokun maaşında yüksel bizim brütümüz 1186 telekomun brütü 1070 tl bizden 75 tl eksik şimdi bu nedir arkadaşımmı beni yüz üstü bıraktı yoksa benmi öyle sanıyorum

Güncellemeler:
arkadaşım yorumlarınız bekliyorum

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• sen işine baksaydın keşke başvuracağın yere başvursaydın. iki günlük arkadaşın lafıyla niye hareket ettiysen.

0|0
    0|0
    • evet orada çok büyük hata yaptım ama bu işyeride yani arkasındaki holding iyi arkas holding çok güçlü bir şirket o yüzden buradan aldığım parayı başka bir yerden alırmyım almazmıyım korkuyorum kafam çok karıştı birden yıkıldım yaptığı hareketten ben zor durumda bıraktı ama bakalım olmazsa arkas otoya geçmek isteyeceğim

Kızlar Ne Diyor 1

• Kaç yıllık arkadasın bu senin?Hem bu hayatta kimseye guvenilmez.

0|0
    0|0
    • daha yeni ama sonuçta meslek etiği var insan ona dikkat eder mesleki olarak mantıklı değil bu işi yapması hadi bilsem neyse

Erkekler Ne Diyor 1

• Arkadaşın bildiğin satmış seni :S

0|0
    0|0
    • banada öyle geldi ki işyerinde ben yeniyim iş konusunda tecrübesizim iş tecrübem olsa tıklamada beni satması hoşuma gitmedi en azından bana adam akıllı söyleseidi arkadaşım bana telekomdan teklif gelecek ben oraya gecicem haberin olsun dese sıkıntım olmazbende bu 2 ay içinde yapabileceğim bir iş yeri arardım şim aileme söyledim saçmalama dedi sıkıntım olmasa bende o coast gidecem

Yükleniyor...