Babanızla aynı futbol takımını mı tutuyorsunuz?

Siz kendi özgür seçiminizle tuttuğunuz takımımı desteliyorsunuz? Yoksa babanızın takımını mı destekliyorsunuz?

• Babamın takımı
    48% (21)52% (24)50% (45)Oy Ver
  • Kendi özgür tercihim
    52% (23)48% (22)50% (45)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
47|47

En İyi Erkek Görüşü

• babam amcam kuzenlerım komsum ve daha sayamadıgım cogu kısı bızım sehrın buyuk kısmı EsEs'i tutar

1|0
    0|0
    • Ankaragücü'müzün sevmediği takım ama memleketinin takımını tuttuğun için tebrik ederim kardeşim :)

Kızlar Ne Diyor 47

• eskiden öyleydi. sonra kendim seçtim. fanatiktim tamamen takıma kızdığımdan.

0|0
    0|0
  • babam ne derse o! :)

0|0
    0|0
  • Yedi göbektir BESIKTAS liyiz

0|0
    0|0
  • Dedemden yadigar. Veliahtıyız 1907'liyiz.. :)

0|0
    0|0
  • Babamla birlikte büyümedim ama ikimizde beşiktaşlıyız yani kendi takımımı kendim seçtim. Annem galatasaraylı kardeşimde fenerbahçeli.

0|0
    0|0
  • hayır. babam fenerli, ben GSlıyım

0|1
    0|0
  • Babam trabzonspor'lu ben ise galatasaray fakat ben fanatik değilim çoğunlukla maç izleyecek stadyuma gidecek zamanım bile olmaz. İşin ilginç yanı biz karadenzilide değiliz babam neden trabzonsporu tutuyor bilemiyorum. Annem fenerbahçeli Ablam beşiktaşlı :-)))

0|0
    0|0
  • evet.

0|0
    0|0
  • Ufakken annanemle dedemleri çok severdim çok da az görüşme fırsatımız oluyodu o yüzden onlar gsli diye gsli olmştum ama sonra babam evde beni ıslak ıslak öperek -ya fbli olursun ya devam ederim- dedi ben de fbli oldum, hem tükürüklerden kurtuldum hem de doğru yolu buldum aşslkdşalsd :D babamın takımıydı bir zamanlar ama artık benim :D

0|0
    0|0
  • Babamın sevgi selinden ötürü fenerbahçeliyim.

1|2
    0|0
  • babam takım tutmuyor takımımı secerken özgür irademle karar verdiğimi düşünüyorum ama sülalede başka takım tutan yok olamaz da zaten :D çok özgür olmamışta olabilir :D

0|0
    0|0
  • Başka takımı tutan babanın çocuğu FENERBAHÇEli olabilir, FENERBAHÇEyi tutan babanın çocuğu sadece FENERBAHÇElidir.

Babam Galatasaraylı, Ben Fenerbahçeliyim. :)

0|1
    0|1
  • Fenerbahçeeeeeeee baba takımı

0|0
    0|0
  • Bir istisna haricinde hepimiz aynı takımı tutuyoruz. Bir kişi daha var fanatik.

0|0
    0|1
  • Hayir, annemin takimi.

0|0
    0|0
  • B. Hatta erkek kardeşim de sonradan benim takımımı tutmaya başladı. Babam hala bozuk bu meseleden :D

0|0
    0|0
  • Babam Fenerbahçeli ben Galatasaraylıyım maç günleri evde terör eser :D

Ayrıca Fener tribünündeki Galatasaraylı olarak olay çıkarmışlığımda yok değil :D

0|0
    0|0
  • baba emegı degıl alın terı :D

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Kendi özgür irademle Galatasaraylıyım.

Babam Trabzonsporlu.

0|0
    0|0
  • babamızın partisi babamızın takımı babamızın görüşü hakim bizim evde ama zorla değil tabi zevkle :)

0|0
    0|0
  • Kendi secimim ve kararim ama bu fanatik olaylarini anlamiyorum onlar parayi kazaniyo millet birbirini kesiyo biciyo izlemesi ve oynamasi guzel gercide.

0|0
    0|0
  • babam takım tutmuyor ki :\

0|0
    0|0
  • Kendi özgür tercihim babamın takımından yana oldu. Sonradan Fenerbahçeli oldum çünkü, kendi seçimimle.

0|0
    0|0
  • Babam Beşiktaşlı ben Galatasaraylıyım (Ama babam bilmiyor tabi)

0|0
    0|0
  • Hayır ya ben Fenerbahçeliyim o Galatasarylı ama o beni Fenerbahçenin maçlarına götürüyr ben de onunla Galatasaraın öyl ee geçinip gidyoruz :)

0|0
    0|0
  • Hayııır kesinlikle tutmuyorum babam beşiktaşlı abim fenerbahçeli ben galatasaraylıyıım annemde tutmuyooor :(

0|0
    0|0
  • Evet ama ben babamdan daha fanatiğim diyebilirim kendisi pek ilgili değil.

0|0
    0|0
  • Kendi özgür tercihim

0|0
    0|0
  • Babam sorunca Fenerbahçeliyim

Dedem sorunca Beşiktaşlıyım

Ama aslında takım tutmuyorum

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    17

Erkekler Ne Diyor 46

• Babam Galatasaray'ın kalesinde hala Taffarel var zannediyor. Ben daha ofsayt ne çözemedim. Futbolla bu kadar alakalıyız işte ahahah

1|0
    0|0
  • babam futbolu sevmez ve takım tutmaz, ben ise hastalık derecesinde Göztepeliyim. tamamen özgür tercihim

0|0
    0|1
  • Yedi göbek BEŞİKTAŞ lıyız

0|0
    0|0
  • tuttuğumuz takım ayrı siyasi görüşlerimiz ayrı dünya görüşlerimiz ayrı bide birbirimize bu kadar bensemesek kesin anamı suclardım! ama fiziken cok benziyoruz :)

aslında ikimizde inatcı ve özgür ruhlu olduğumuzdan böyle oluyo

0|0
    0|0
  • babamla aramda 48 yaş var yani bir kuşak fark var bırak aynı takımı tutmayı futbol izlerken bile laf sokardı 22 salak bi topun peşinde koşuyo sende 23.cü oluyosun diye

0|0
    0|0
  • sayılır ikimizin de futbolla alakası yok :/

0|0
    0|0
  • Hayır, hatırladığım kadarı ile hiç öyle bir talebide olmadı. Belli bir yaşa kadar parayı kim bastırırsa onun takımını tuttuğum söylenir, ama kabul etmiyorum kesinlikle :)

0|0
    0|0
  • Babam milli takımdan başka bir takım desteklemez

1|0
    0|0
  • takım tutmazdı

0|0
    0|0
  • Tüm aile Beşiktaşlı.

2|1
    0|0
  • Babamın futbolla ilgisi yok. Karadenizli olduğundan trabzonsporun başarılı olmasını ister çocuklarından yani benden ,kardeşimden dolayı çocuklarını da sevdiğinden beşiktaşın da başarılı olmasını ister bizim sevinceğimizi bildiği için

0|0
    0|0
  • Bizim ki Beşiktaşlı, ben ise Fenerbahçeliyim

0|0
    0|0
  • 5 yaşındaydım, babam beni Galatasaray'la tanıştırdığında. Kalede Simovic falan, yok Cüneyt yok Tanju, Prekazi diye başladık. İyi ki beni Galatasaray'la tanıştırmış. Sıra bende artık. Benden de çocuklarıma geçer inşallah bu sevda..

0|0
    0|0
  • evet tuttuğum takım babamın tuttuğuyla aynı. Fenerbahçe.

"Evladıma miras bu sevda" :)

0|0
    0|0
  • Kendi takımım yedi ceddim fenerli ben Şehr-i aşklıyım :)

0|0
    0|0
  • Sözde besiktasli özde galatasaraylı özünün özünde futbolla uzaktan yakından alakasi olmayan çok gereksiz biriyim

0|0
    0|0
  • ne babam ne ben hic futbol izlemeyiz hatta simdi futbol yazarken bile nasil yazildigina baktim

0|0
    0|0
  • Ben hasta Cimbomluyum,babam hasta Fenerli fena kavga ediyoruz evde ak :D

0|0
    0|0
  • aslında o takımımı tutmuyorum ama babamın sevinmesi hoşuma gidiyor beraber maç izlerken fenerbahçe heleki gs ye gol atınca onun yüzündeki sevinci arttırmak için sevinmek çok güzel bir duygu.. :) yoksa kadrodan 5 kişi bile bilmem...

0|0
    0|0
  • Evet, babamla birlikte 3 yaşında kahvehanelerde Beşiktaş formasıyla maç izlemeye başlayınca, başka bir alternati kalmıyor :) İyiki de Beşiktaşlı olmuşum.

0|0
    0|0
  • hayır, babam takım tutmaz

0|0
    0|0
  • sülalecek galatasaraylıyız...

link

0|0
    0|0
  • Rahmetlide fenerli olsaydı onu da sevmezdim!

A dedim. Yalnız şöyle bir durum var ben kendimi bildim bileli Galatasaraylıyım:)

0|0
    0|0
  • rahmetlinin bana veremediği tek şey futbol sevgisi sanırım, onun dışında alkol sigara karı kız hepsini benimsedim.

0|0
    0|1
  • babam Denizlisporlu ben galatasaray :)

0|0
    0|0
    • 57 gençlik mi çamlıklılar mı :)

• pek fanatik sayılmaz öyle trt den maçları izler sadece esnaf adam :) ama bana sorarsan 57 gençlik derim daha bi hoşuma gidiyo nedense :)

• Evet BABA takımı Galatasaraylıyım ben

0|0
    0|0
  • biz ailece beşiktaşlıyız

1|0
    0|0
  • özgür seçim :)

0|0
    0|0
  • babam galatasaraylı ben fenerbahcelıyım paso kapısıyoz ortam gerılıyo maç olunca :D

0|0
    0|0
  • evet bütün sülale galatasaraylıyız

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16
Yükleniyor...