Erkekler İçin : Karınızın çalışmasını istermiydiniz? Kızlar İçin : Kocanız çalışmanızı istemiyor ne yaparsınız?

? Soru yukarıda dürüst cevaplar gelirse sevinirim :) şimdiden teşekkürler:)

0|0
10|26

En İyi Erkek Görüşü

• Evinden yapabileceği bir mesleği olmasını ve bu mesleğini evinden yapabilmesini isterdim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• ev hanımı istemem, yok öyle evde pineklemek

hanımefendi rahat etsin diye ben ömür boyu çalışıcam, bana gelmez

0|0
    1|0
  • valla hayat zor tek kisi calisip digeri yemesi bu devirde imkansiz gibi birşey o yüzden kadinda erkekte calissin böylece daha cok kazanilir daha iyi bir hayat sürülür.

0|0
    0|0
  • erkekte kadında çalışsın. insanın hem potansiyelini arttırır. hem sorumluluk bilincini canlı tutar. günümüz ekonomik sistemi içinde her yetişkinin hayatının devamı için çalışması gerekli. her ikisinin çalışıyor oluşu çiftlerin hayat standartını yükseltir.

0|0
    0|0
  • Tabikide calisacak ne oyle evde yan gelip yatmak var mi

0|0
    1|0
  • isterim çalışsın kontrolumde :D

1|0
    0|0
  • bır sağlıkcı kız arkadaşım var.evlenelim sen yat ben çalısayım diyor.ben bakarım sana dıyor.Allah butun erkeklere bole bı kız nasıp etsın.amin :)

0|0
    0|0
  • hayır istemem zaten evde yeterince çalışıyorlar...

0|0
    0|0
  • Eger o an ki maddi durumum gecimimde sorun yaratmiyorsa calismasini istemem ama calismak istersede saygi

0|0
    0|0
  • Çalışacağı işe bağlı asgari ücrete çalışıp akşam yorgunluktan topukları şiş bir halde gelecekse izin vermezdim rahat ve sevdiği bir işse hay hay

0|0
    0|0
  • bir ailede erkek getirmesini kadında yetirmesini bilir

ayrıca gelecege en güzel yatırım çocuklarının annesi tarafından büyütülmesidir

çünkü anne ve baba farkında olmadan kendi geleceklerini kendi elleri ile büyütürler

0|0
    0|0
  • çalıssın. en azından akşam eve gelince fazla dırdır etmez

0|0
    0|0
  • tabi ki isterim çalışmasını ama çocuk olduktan sonra kendi de kabul ederse çocuklarla ilgilenmesi daha iyi olabilir

0|0
    0|0
  • Ben bu konuda eşimin görüşüne öncelik veririm. Çalışmak istesede, istemesede desteklerim.

0|0
    0|0
  • valla çalışsın iş çevresinden arkadaşları olsun eve gelince bir tek bana sarmasın isterim :) doğumdan sonra ama 2 3 sene çalışsın istemem 2 3 sene kariyerine ara versin :) kadınlarında zekisi çalışkanı makbul artık tek yük erkekte olmamalı :)

0|0
    0|0
  • bence kesinlikle çalışmalılar

0|0
    0|0
  • Zaten karımı evde yatırmam gitsin çalışsın

evde oturup dedikodu mu yapsın

yada psikolojisinimi bozsun

çalışsın ekonomik özgürlüğünü kazansın bana bile muhtaç olmasın...

0|0
    0|0
  • İsterim tabi..Ama bana uyacak bir meslek sahibi olmalı.

0|0
    0|0
  • Yo istemezdim.

0|0
    0|0
  • İsterdim Tabiki de.

0|0
    0|0
  • çalışmasına izin veririm.sonuçta eşitlik var.giyim kuşağına bile karışmazdım yani :)

0|0
    0|0
  • çalışsada kendi bilir çalışmasada, ama çalıştıgı yerin nasıl bi yer oldugu çok önemli

0|0
    0|0
  • Kendi bilir ama benim kadınım çalışkan olmalı...

0|0
    0|0
  • Hayır istemezdim...

0|0
    0|0
  • Aha da günün sorusuuu.. :-)) evet, beyler bayanlar ben de bekliyorum cevapları buyrun :-)

0|0
    0|0
  • böyle bir sitenin olması çok güzelgüzel sorular geliyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kocamin durumu bana bakacak kadar iyiyse o halde bende calismam, ama gider alisveris yaparim, spora sinemaya giderim. madem calistirmiyor, bunlari karsilasin bey efendi

1|0
    0|0
  • Sittir et bana dünyada erkek mi yok derdim

0|0
    0|0
  • Eğer beni gerçekten idare edebilecekse çalışmaya bilirdm.Ancak ben evde sıkılan bir bayan oldugum için , bunun kursu var , fitnessi , cartı curtu var onlara okey diyorsa kendisi bilir :)

0|0
    0|0
  • istemem öyle çalışmak ve çalışmamak benim tercihim olmalı

0|0
    0|0
  • Zor bir durum. Çocuklar ev işi belirli yere kadar. Sonrası insan kendisi için çalışmalı bence

0|0
    0|0
  • Kocam istemezse ve onun maasi ile ac kalmiyorsak..illede calisacam diye direnmem..ama kendim icin..deisiklik olsun diye parttime calismak isterdim..ve ya gonullu olarak bi yerlerde calismak isterdim..

0|0
    0|0
  • Ona çalışayım diye üremedim ben kusura bakmasın.

S*ktirsin mümkünse..

0|0
    0|0
  • Maddi sıkıntı çekmıyorsak çalısmam :D

0|0
    0|0
  • İstemese de çalışırım,hallederiz o da ikna olur.

0|0
    0|0
  • bunu evlenmeden önce düsüncekti. sonradan karar degistirirse cekip giderim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...