Dünyada tek kalsaydınız ne yapardınız?

dünyada tek başına kalsaydın neyapardın.şahsenb en dalardım bir markete yiyebildiğim kadar abur cubur yerdim :D

Güncellemeler:
hadi bi kişi daha var onuda seçin .kim oldugunu gizli değilse yazın

0|0
30|48

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 29

• Sıkılırdım

0|0
    0|0
  • annem ya da erkek arkadşaım

0|0
    0|0
  • hyr hepsini geçtim nie tek başınayım?

0|0
    0|0
    • kanka hade sana kıyak birtanede kokarca bırakıomuş arkadaş yanında iyisin:D kanka bn tekken oynarım de çoçuğunda gönlü olsun işte :Dasdfghn

• ne kokaarcası mk en sevmediim sey ya kafama sıkarım yani napcm tek başıma:/

• Ne yapmazdimkii

0|1
    0|0
  • Saçlarıma rasta yapardım.

0|0
    0|0
  • İstediğim yemekleri yerdim marka kıyafetler giyerdim sonra intihar ederdim.

İki kişi kalsak bari iyi kalpli yaşıtım bir erkek olsun da soyu devam ettirebilelim

0|0
    0|0
  • Bir süre sonra hiç bir şeyin tadı tuzu kalmaz cennetin cehenneme dönüşür yok ben gene kalabalıklar içerisinde yaşayayım :))

0|0
    0|0
  • IKI GÜNDE SIYIRIRDIM

0|0
    0|0
  • Tek kaldığımı nereden bilebilirdim ki heral de ömür boyu birilerini aramakla geçerdi :D

0|0
    0|0
  • yapma ya bari bi kişi kalsaydı .yanlız çok bunalırım

0|0
    0|0
  • hiçbir şeyın tadı olmaz kı ya :D

0|0
    0|0
  • Ben Efsaneyim filmi gibi :D korkutucu ama en lux villada en kaliteli kiyafetler abur cuburlar oo kopek falan alirsin yaninada sonra sıkintidan olup gidersin yada etrafta kimse olmadigi icin kilonada dikkat etmezsin cok yiyip yatmaktan olursun :DD

0|0
    0|0
    • köpek niye ya. demiş ya birini alabilirsin diye :D:D yok ya görmemişsindir heralde :D

• Ay gormemisim onu :D Simdi farkettim :D unlulerden secerdim ya mesela anil piyanci sonucta adam beni begenmese bile mecbur benimle olmak zorunda :D

• Ne varsa yalnızlıkta var :)

0|0
    0|0
  • Çok zorlanmazdım. Sokakta çıplak gezerdim çok ilginç olurdu.

0|0
    0|0
  • oturur aglardım yanlızlıgıma

1|0
    0|0
  • Koreli bir çocuk seçerdim sonrası allah kerim :P

1|0
    0|1
  • Neler yapmam ki :D

0|0
    0|0
  • ben eşimi arardım :D

0|0
    0|0
  • Bu sefer karşı cinsten de tek bir kişi yok ha. :(

1|0
    0|1
  • dünyadan gidenler gibi bende yok olmayı beklerdim yalnız neyapayım

0|0
    0|0
  • Canim cikar la sıkıntıdan :/// kediler bari olsun.

0|0
    0|0
  • tekim zaten.çok zorlanmazdım.

0|0
    0|0
  • uyurdum...uyurdum...uyurdum...

uyku..

0|0
    0|0
  • yatar uyurum napıyım :)

0|0
    0|0
  • Aylak aylak etrafta dolanırdım

0|0
    0|0
  • Zombi filmine mi düştüm diye sorardım.

0|0
    0|0
  • can sıkıntısından ölürdüm

0|0
    0|0
  • fururdum kendimi o.O

0|0
    0|1
  • yeniden üremenin bir yolunu bulurdum tek başına hayat çekilmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 48

• Dünyada tek başına kalmak bir ütopik bir düşünce tarzı sanırım ama böyle bir durum olsaydı ilk 2-3 ay çok keyifli geçebilirdi diye düşünüyorum.Trafik derdinin olmadığı şehrin veya yaşadığınız yerin huzurlu sakin olması.Ama tabi bu 1 seneyi devirdikten sonra cehenneme çok rahat dönüşebilmekte.Yanlızlık pskolojisi ciddi ruhsal yıkımlara neden olabiliyor.Mesela bunun en güzel film örneği Tom Hanks in Cast Away adlı filmidir.Orda gerçek yanlızlığı çok iyi bir şekilde göstermişler.İzlemenizi tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Madem bir kişi daha var seçelim. Elektrik mühendisi veya nükleer enerji mühendisi olsun. Bu kişinin mümkünse cinseyeti eli yüzü düzgün bir kadın olsun.

Ne yapardım kısmına gelince, hayatta kalmak için gerekenleri yapardım.

-Güvenli bir sığınak. (Doğa olayları, vahşi yaşam, radyoaktif, biyolojik ve kimyasal sızıntı tehlikesi olabilecek yerlerden uzak)

-Yenilenebilir temiz su kaynağı bulmak ve depolamak

-Temel tıbbi stokları tamamlamak. (Antibiyotik,antiseptik,ilaçlar,serumlar,sargılar,ağrı kesiciler vs.)

-Raf ömrü uzun kuru ve konserve gıda stoğu yapmak

-Silah, patlayıcı ve cephane stoğu yapmak

-4 mevsim ve her arazi koşuluna uygun bir kaç araç toplamak ve bunlar için yakıt stoğu yapmak

-Evcil köpek ve at bulmak

-Elektrik mühendisi veya nükleer enerji mühendisi hatun kişinin direktiflerine uyarak ve yardım ederek çok ciddi bir ihtiyaç olan elektriğin devamını sağlamak

-Yine bu hatun kişiyle hayatta kalma mücadelesi vermediğimiz zamanlarda sevişmek

Başka da bir şey yok. Ölüp gideriz bir kaç yıl sonra.

0|0
    0|0
  • Önce tek kaldığımı teyit etmem lazım, herhangibir uzun dalga yayın sisteminden yherkes gittiyse ayın yapmaya çalışırdım. Arada stok falan da yap tabi, daha herkesin kaybolduğunu bilmiyorsun hazır ol, silahlan...asdasdad ne garip yahu, yalnız kalsan bile silahlanmak geliyor insanın aklına ilk düşününce.

0|0
    0|1
  • Sokaktaki bütün hayvanları beslerdim, her gördüğüm arabayı kullanırdım :D istediğim evde yatardırm, Dünya benim nede olsa dimi :D Uçak kullanmayı öğrenmemnin bir yolunu bulsaydım F-22 ile dünayı turlardım, ve Üzerimizde kimin yada neyin deney yaptığını bulmaya çalışırdım :)

0|0
    0|0
  • hımm fena olmazdı aslında gezer tozardım bişeylerle meşgul olmaya calışırdım ekerdim biçerdim yine yanımda bir kişi daha olacaksa bayan olsun bari

0|0
    0|0
  • Heeeey Lanet Olsun Dostuuum Böyle Ne Kadar Daha Yaşayabileceğini Sanıyosun ...Senin Derdin Ne Ahbap neden Ordan Kendine Bir tekila Almıyorsun Desem :D

0|0
    0|0
  • Valla oturur ağlardım tek başına ne yapacaksın her şey anlamsız olur. Atıyorum yanda Ferrari araba birisine gösterip hava atamadıktan sonra doğanla geziyormuşsun gibi hissedersin :)

0|0
    0|0
  • ben efsane olurdum, sonra "ben efsaneyim" derdim :)... öyle bi durumda ölmek isterdim napayım tek başıma :(

0|0
    0|0
  • sıkılırdım..

0|0
    0|0
  • Fazla süreceğini sanmam. Geceleri yalnız başıma ıssız bir evde köşeye geçip boş boş oturmakla geçer. Sonra kalpten giderim.

0|0
    0|0
  • Ben de geliyom lan derdim atlardım biyerden :D

0|0
    0|0
  • elizabeth devam .d

0|0
    0|0
  • sigara içerdim

0|0
    0|0
  • Hz Adem tek başına cennette duramamış Hz Havva yaratılmış, sen dünyadan bahsediyon hacı

1|1
    0|0
  • şempanze bulup çiftleşirdim. orangutanda da olur. goril yemez ama.

0|0
    0|0
  • şimdi ne yapıyorsam onu.

0|0
    0|0
  • oha şimdi aklıma geldi winston fabrikasına gider bütün sigaraları içerdim..cennet gibi <3

0|1
    0|0
  • ölümü beklerdim başka ne yapcam ki :D

1|0
    0|0
  • hayvanat bahçesine giderdim tek kalsam.

iki kişi kalsak çoğalmaya bakarız işte, maksat insanlığa hizmet

0|0
    0|0
  • Kafayı yerim, kafama sıkar giderim herhalde

0|0
    0|0
  • Dünyanın en iyi silah fabrikasına gider altın kaplama bir tam otomatik bir zaman ayarlı bi silah yaparım sonra da kendimi kurşuna dizerim

0|0
    0|0
  • ye iç oyun oyna film izle falan yani bişi değişmezdi

0|0
    0|0
  • elizabethe devam panpa

0|0
    0|0
  • Kendimi vururdum, dünyayı kurtarırdım.

0|0
    0|0
  • akşam yemek için bişiler hazırlardımm=))

0|0
    0|0
  • kızlar yoksa bende yokum.s.s

0|0
    0|0
  • dünya insanlarla güzel be tek başıma yaşayamazdım ben :D:D

0|0
    0|0
  • angelineyı secer nesli devam ettırırdm :)

0|0
    0|0
  • içer içer içer intihar ederdim. napcam tek başıma..

0|0
    0|0
  • XBOX oynardım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18
Yükleniyor...