Canlı yayınınızı işgal eden üyelerden birine ne demek isterdiniz?

Akşam şerifleriniz hayır olsun efenim. Öncelikle gizli olma huyum yoktur ancak affınıza sığınaraktan gizli olma olma ile tevekkül etmem gerektiğini kanaat getirdim. Lakin can sıkıcı münakaşaların ortasında kaybolmayı pek tekabül görmüyorum :) Herkes canlı yayınını işgal eden tek üyeye bir şeyler nakşetsin lütfen. Akşamınız ebedi sürsün, gündüzün güzelliğine ersin. İyi akşamlar..

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Tevekkül kelimesini yanlış kullanmışsınız :) kibar olmaya çalışmayın ya. ha, illa olacaksanız kelimelerinizi anlamlı seçmeye çalışın :)

Sanırım 'tekabül görmüyorum' lafını ben anlayamadım.

Orada cayır cayır yanan canlı yayın yazısına ilk defa tıklamanın heyecanını yaşattınız. Sağolun ya la. :D

1|0
    0|0
    • Bende hangi zeki 7 yanlışımı fark edecek diye sabır dizginliyordum burada. Meğer dikkatli üyelerde varmış, helal olsun. Artıladım valla:))

• Ellerin dert görmesin. :)

Erkekler Ne Diyor 10

• gizli mesaj yazan sahsina munhasir kisilik. kendinize iyi bakin iyi geceler:)

0|0
    0|0
  • Öncelıkle bu tür spekilasyonlara kalmayın lakin olayı realist açıdan ele alırsak bu tür üyelerın işgal etme sebebının kendı metafızık kurallarını yıkıp olayı tarafsızca hiyerarşi duzende kamoyuna sunmalarıdır saygılar

0|0
    0|0
  • Açtım canlıyı izliyorum,hepsi harika oynuyor arkadaşlarımın <3

0|0
    0|0
  • gizli herkese tek yıldız verdiğim gibi senden de esirgemedim (olumsuz) canlı yayına mı çıkıyorsun ne bu havalar?

0|0
    0|0
    • Necro ben sana niyeyse hep gülüyorum.Bİlinaçltını seviyorum aslında:)

• gülmek için gelmedik ama üzülmeye de hakkımız yok dimi :) bilinçaltı gerçek olan düşüncedir. diğeri günlük ve hata yapma olasılığı yüksek iç güdüsel güdümlerdir. bu kapsamda, benimde senin gibi canım sıkılıyor evet :)

• ismail türüt

ibrahim tatlıses

mehmet ali erbil

bu üçlünün popüler olduğu yıllarda twden soğudum hala bakmıyorum

0|0
    0|0
  • gizliyle huzur dolu dakikalar

ya resmen nirvanaya vardım şuan

nasıl bi dingillik geldi üstüme anlatamam

eaaa

dinginlikmiydi neydi la o

eaaa neyssee

okadar rahatladım ki şuan bunu bile takmam kafama

0|0
    0|0
    • Kanın dingil senin, demek istediğin şey dinginlik olacaktı lakin dizginlenmişte olabilirsin. Seç bakalım :))

• off ya birsürü seçenek sundun hangisi doğru ki

ya sıcaksın de soğuksun de biraz yardımcı ol be kuzum

• fevkaladenin fevkinde bir davranış

0|0
    0|0
  • Çikolata, git ders çalış artık. :|

0|0
    0|0
    • Ben o şakirt değilim:))))

• :)

• Peki söyleme bakalım...

• ne diyon laaaaa

0|0
    0|0
  • Canlı yayımı kimse işgal etmiyor. Çünkü, canlı yayına bakmıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Canlanın çiçeklerim.

1|0
    0|0
  • Canlı yayınımı işgal etmeleri sorun olsa arkadaşım kalamazdılar.

1|0
    0|0
    • Angel sen kelime oyunları yapmaya meraklı bi kızsın ama beceremiyorsun daha fazla kasma. Bir insanın üzerinde bu kadar mı emanet durur cümleler yaaa:)

• Sen büyüme bakış açını büyült yeterli :) Kalp kırmayı sevmem.Ortada düzelmesi gereken bir şey varsa üslubuyla belirtmek her zaman iyi hissettirir insana kendini

• Hep pempisler :/

0|0
    0|0
  • Kim işgal ediyo ki?

0|0
    0|0
  • Niph amma çen çen yaptın ha az bir sus artık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...