Sizce evde mi kaldım yoksa hala şansım var mı?

sevdiğim çocuk yaşımı sordu 78 liyim diyemedim 84 luyum dedim:((

evlilk düşünüyo o da 84 lu onu kaybetmekten korktum:((

napçam bilmiyorum hiç yalan söylemeyi sevmem beynimi kemiriyo bu düşünce

5 yaş büyük olabilir demişti ama yinede korkuyorum

erkekler siz ne düşünürdünüz ne yapardanız?

siz yaşını sonradan duyduğunuz kıza kızarmıydınız ne derdiniz?

Güncellemeler:
ama daha acilmadi ki bana arkadasiz hoslandigi belli ama
iyde korktum diyorum benm yasima gelince anlarsiniz biraz empati kursaniz yaa cok seviyorum kaybetmek istemiyorum daha arkadasiz zaten
teklif edince soylesem olmaz mi

0|0
11|30

En İyi Erkek Görüşü

• Ablacım güzelsin ki yaşınıda göstermiyorsun ve çocukta seni seviyor.Evde kalmazsın

bir an önce doğruyu söyle.

Senin yaşını sorun etmiycektir ama yalan söylemene biraz takılabilir.

Diğer bir husus ailesi hakkında;

Çocuklarının yaşça büyük biri ile evlenmesine tepkileri ne olur? Bunları da düşünmende fayda var diye düşünüyorum. Allah gönlüne göre versin.

0|0
    0|0
    • cok dogru tespitlerin var allah razi olsun soyledim yasimi olumsuz tepki vermedi bakcaz artik olmasa da napiyim yaaaa

• hayırlısı olsun.

eğer olmazsa gel ben seni evereyim :D

• :))

Erkekler Ne Diyor 29

• amaaan ne olacak boşver. benimde 4 yaş büyük sevgilim vardı. sorunlar yaşamasaydık evlenmeyi düşünüyordum. Hem zengin olursunuz fenamı :) Öyle derler ya :D

Bişi olmaz rahat ol. Evde falanda kalmadın. Kötü bir durum olursa söyle ben alırım seni :) Yeterki anlaşalım ;)

1|0
    0|0
  • Valla 78 liyim dedikten sonra eğer buna inanmışsa yani o yaşta gösteriyorsan şaşırma durumu olmamışsa adam sıkıntı yapmazda aile biraz şüpheli..

0|0
    0|0
  • sahsen sevıyor ve anlasıyorsam gercekten yasını umursamam. bu arada bende evde kaldım yas 26 olduuuuu :((

0|0
    0|0
  • kendi kendinizi zora sokmuşsunuz .keşke doğrusunu söyleseydiniz .bence birşey diyeceğini sanmıyorum açık olun dürüstce ne düşündüğünüzü söyleyin hem birbirinizi daha iyi anlarsınız onundasizi anlamaya daha çok ihtiyacı var .

0|0
    0|0
    • peki teklif edince.soylesem

• fazla geç kalmayın hem sizde rahatlamış olursunuz üstünüzden atmış olursunuz .

• ilk hatan ona yalan söylemen bu soguk bir duş etkisi yapar

( yanlış anlama ) sevgilinin yerinde olsam benden büyük olman daha hoşuma giderdi

trip yok naz yok sırtını dönüp yatmak yok :)

dert etme sen yeter ki gerçekleri söyle seni oldugun gibi kabullenmeyen birini neylersin ki

0|0
    0|0
    • sevgili degiliz ki arkadasiz is ortaminda

• alah razi olsun nasil soyliyim peki simdi.konu acilinca mi

• direk söyleme

bence çok lafıda dolandırma

net , acıklayıcı şekilde anlat

• dürüst olmadığı için kızardım evlilik yalanlar üzerine kurulmaz

0|0
    0|0
  • Kızardım tabi. Bence iş fazla büyümeden söyle.

0|0
    0|0
  • Teklif etmeden söyle. Ama bunu güzel şirin biçimde yap.

0|0
    0|0
    • bugun agliyodum bi arkadasimla bu konuyu konusurken geldi neyin var dedi israrla bende soyledim

bunu solerken agliyodum nolcak gbisinden sefkatle benle konustu oh beeee rahatladim:))

herkese cok tesekkurler siz olmasaniz bu yukten kurtulamazdim

• ok:)

• Beni de en iyi cevap seç. :D

• Yalan söyleyen insana hiç tahammülüm yok, ben böyle bir durumda bitirmeyi bile düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Anlaşılan yalan söylerken geleceği hiç düşünmedin. Ben olsam kızardım. Hakkında hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
  • bence en kısa zamanda ona doğruyu söyle. böyle önemli bi bilgide yalan söylemen söylediğin diğer şeyleri de şüpheye düşürecektir onun gözünde..

0|0
    0|0
    • soyledim bugun agliya agliya cok haklisin

• bunu kendin anlamalısın ne diyebilirimki ben şimdi bu durumda. ama bence bi daha kimseye yalan söyleme. mesela o şimdi artık seni sevse bile yaş farkının "aslında" ne kadar da önemli olduğunu düşünmeye başlamış olabilir çünkü bu yüzden sen ona yalan söyledin. burcunu sormuş gibi bi çırpıda söylemeliydin.

• cok haklisin hem de cok artik direk soyliycem

• bence en kısa zamanda söyle. ne kadar uzatırsan o kadar güven sorunu olur aranızda.

0|0
    0|0
    • iyde cikmiyoz ki

• çıkınca işler daha mı kolay olacakki çıkmayı bekliyorsun?

• ee napiyim hep kucukler geliyo cildircam ya benim evlenmeye hakkim yokmuuuu

• 1 yıldan kaybetmişsiniz :D 6 yaş fark var :D

0|0
    0|0
  • Sen söyledinde o saf nasıl inandı az buz değil 6 yaş

0|0
    0|0
  • yuhara. yalanin bu kadari.

0|0
    0|0
  • aşkta yaş olmaz.. <3

0|0
    0|0
  • kızardım ben ama evlenmek istiyosam bi problem yok yinede

0|0
    0|0
    • ne guzel dusundun ya supersin valla boyle erkeklerin olmasi ne guzel

• layık kızların olmaması ne kötü

• :-)) olur mu lan öyle.. "Teklifinidüşünmeden önce söylemem gereken bişey var" :-)) ablacım hem 78 lisin yaşı başı almışson hem de ufacık şeyi düşünemiyosun..

0|0
    0|0
  • "Erkekte artık romantizm aramıyorum.Öküz olsun, benim olsun. Yeter." diyen bir akrabam 40 yaşında ve hiç evlenmemiştir, arz ederim! Sen de aynı durumdasın.

0|0
    0|0
  • ilk basta söylemen daha ıyı olur.söyle ona yasını

0|0
    0|0
  • abla niye yalan söylüyorsun seviyorsa zaten pek takılmaz ki,ama sen böyle yaparak olayın altını çizmişin.yinede meraketme bişey olmaz ama ilk fırsatta doğruyu söyle bol şans

0|0
    0|0
  • :-)))) noolcak bu milletin hali böyle ya :-))

bi de, evlenince tam olarak nası bişeyle karşılaşıcaz fikri olan abiler bi anlatsın...o hatayı yapmadan önce ben de düşünmek istiyorum tekrar :-))

0|0
    0|0
  • Evde kaldın. 40 olmuşsun nerdeyse. Yakında menapoza girecen. (alınmaca yok)

1|0
    0|1
    • gerizekali beni 23 sandi sende benim yadima gelcen kel mi kalirsin artik bilemem

• kizarim tabi teklif edince soyliycem ama simdi yapamadim napiyim sucmu

• bence sen baştan hata yapmışsın. Yalan yalandır. Ben bilsem anında silerdim. Ki yapmadım değil.

• 78'li isen eski topraklardansın, 68 ve 78'liler iyidir

0|0
    0|0
  • yalan söyleyen bir kızla nasıl ömür boyu mutluluk kurulabilir?...

0|0
    0|0
  • deiyse neden yalan söyleidn ?

aç ağzını doğruyu söyle işte...

0|0
    0|0
  • zaten sen onu çocuk görüyorsun çocuk yazmışsın koskoca adama.

gerçekleri söylemelisin çocuğa.

0|0
    0|0
  • Kızarım tabi. Hemen gerçeği söyle.

0|0
    0|0
  • evde kalma ben varımmmmm:ddd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Yaş farkınız 6.çok büyütülecek bir fark değil bence.ilişkilerde önemli olan anlaşmaktır zaten.ama yalan söylemekle iyi yapmamışsın dobra dobra diyecektin ben 78liyim diye.onu kaybetmekten korkman dürüst olmamanı gerektirmez.hem bir de şöyle düşün hadi diyelim evlilik kararı aldınız nasıl olsa öğrenmeyecek mi senin yaşını?o zaman o çok sevdiğin insanın senin hakkındaki bütün olumlu düşüncelerini yokedeceksin onun gözünde!bunu yapma madem çok seviyorsun geç karşısına ben senden 6 yaş büyüğüm de...seviyorsa zaten sorun etmez.sevmiyorsa da zaten kendini belli eder sen söyledikten sonraki tavırlarıyla.!Herşey"Dürüstlükle"başlar..sen rahat ol gerçeği söyle.İnşallah mutlu olursun...!

0|0
    0|0
    • canim yerim seni cok dobrayim ama insanlar yasimla dalga gecti hep bnde soylemeye korkar oldum yasimi aama simdi biliyo cok rahatm

• çok sevindim gerçeği söylediğine.herkes kendi yaşıyla dalga geçsin takılma sen boşver.sevdiğin seninle olduktan sonra gerisi boş inan ki.tekrar tekrar mutluluklar dilerim...

• canimin ici cok cok saol cok ii geldin yaaa duygulandim simdi neyse optum

• bence söyle sana söylüyemedim de şahsen ben sölerdim önemli olan sevgi aşk gerisi fasa fıso eger yaşından dolayı sorun cıkartırsa seni sevmedigini anlamış olursun bence senı her halınle kabullenmelı hem dogru yasını solemıs olursun hemde sevip sevmedigini anlarsın

0|0
    0|0
    • evet cok hklisin soyledim nihayet

• bence ilk fırsatta izah et . duyunca daha kötü olabilir herşey çünkü bu düpedüz yalan

0|1
    0|0
  • oda 84lü nie çekndiki bnce sna bşy itiraf etmk istiom de sa hçbi zmn yalan sölemek isttemem de ve söle gtsn ztn grçktn seviosa sni bşy demez...

0|0
    0|0
  • evlenmeyi düşünüyo daha bana açılmadı ama belli fal mı baktırdın

0|0
    0|0
    • yok ama ima ediyo bana surekli ilgileniyo bide

• öyleyse bile yalan söylemek bence başta iyi bir şey değil

• bence yalan uzamadn söyle ki.yalandan hoslanmadgnı anlasn

0|0
    0|0
  • olur ama sole yalanla yasanmıyor senın ıçın söyluyorum hem seviyormussun bak yalan soleme sakın bence soyle ve askının pesınden gıt.

0|0
    0|0
  • Sen dogruyu soyleyince bisi dedi mi ?

0|0
    0|0
    • yook yook sen uzulme bisey olmaz dedi:)) bana bugun cikista cikolata aldi

• Oo iyiymis o zaman :) şu evlilik yalan uzerine kurulmaz diyenlere diyorum kadinin icinde kalmasa kafaya takmasaydi o zaman kurulmazdi

• ya 6 yaş astronomik bir sayı değil ki...ben erkek olsam takmam

0|0
    0|0
  • Nereye kadar gizliyceksin kimliğini :)

0|0
    0|0
  • Nasılsa ögrenecek yalan söyledıgını farkettıgıne kızmayacak mı ? Ben olsam kızardım

0|0
    0|0
Yükleniyor...