Karşınızdakinin sizin için gerçek duygular beslediğini nasıl anlarsınız?

karşınızdakinin sizin için gerçek duygular beslediğini nasıl anlarsınız ?

şu an biriyle konuşuyorum ama gerçekten ciddi mi anlamakta zorluk çekiyorum...

bana karşıma çabası içinde kıskanıyor gibi tavırları var falan ama güvenemiyorum...

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• gözler kalbin aynasıdır yalan söyler mi yar yar?Bir ateşe at bakalım yanacak mı?Kaçarsa zaten senin için ateşleri göze almayan biri seni sevmiyordur.

0|0
    0|0
    • nasıl yapacagım onu

• ya sen bana desen bana gül al okulun içinde anıra anıra o gülü ver diye yaparım.Yok diyeceğini bilsem de yaparım çünkü eğlenceli bir durum.Kapına çağır bekle kararımı söylicem de ve beklet 2 gece arada bir ekmek falan at aşağıya ölmesin ama :D.Ya bul la bişiler ben her şeyi yaparım kolay geliyor.

• cok guzel yaa :) tamam bir sey yaptırmayi deneyecegim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• asla anlayamazsın.buyuk bır oyuncu da olabılır.hersey zamanla anlasılır bu sozumu asla unutma

1|0
    0|0
  • bir insanın aklından gecenleri okumak mümkün değil kalbinde ne oldugunu da bilmek mümkün değil, sen kendine bak ve kendin mutlu isen devam ettir ilşkiyi değilsen ettirmee... o kadar..

0|0
    0|0
  • yüreğinin götürdüğü yere git...

0|0
    0|0
  • gözlerinin içine bakıyorsa bitmiştir

0|0
    0|0
  • git açık açık sor ? tuhaf tuhaf bakıyosun.yoksa sen benden hoşlanıyormusun diye sor . ? yani :))

0|0
    0|0
    • daha bulusmadık ama 2 yıldır tanısıyoruz lise de aynı okuldaydık

• gizli olmayaydın da arkadaş olarak ekleyeydin iyiydi :)az biliyonmu arkadaşım burda

• eklerim ben seni :)

• konuşmakla anlayamazsın yaşa.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• o zaman seni sevmiyomuş gibi davran zamanla anlarsın sevip sevmediğini

0|0
    0|0
    • soguk davrnyrm zaten

• aynen bi sıcak davran bi soğuk bazen desin ki bu kız benden hoşlanıyo bazen de yok hoşlanmıyo filan aklı karışsın yani böylece aklına girmiş olcaksın

• evet cok dogru sal :D

Yükleniyor...