bu durumda ne düşünürdünüz ?

2buçuk senelik bi ilişkiniz var ve ilişkinizde 5ay önce falan bayağı sorunlar yaşadınız fakat hepsi unutuldu herşey düzeldi sonra herşey güzel devam etti. fakat sevgilinizde bir problem var. mesela cumartesi günü görüşüyorsunuz o gün buluştuktan sonra 3 gün falan sıcak davranıyor ilgili davranıyor. o buluşmanın üstünden çok geçtikçe ilgisi azalıyor biraz. Ne düşünürdünüz ? buluşunca yine ilgisi eskisi gibi oluyor?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben de öyleydim ya. bu süreci iyi atlatman fazla göze batmaman gerekiyor. :D birisi ilişkisinde fedakarlık yapacaksa bu aralar sen bu oranı %70 ler de tutmalısın. :D nedenini sorarsan ben de bilmiyorum.. ama bir şeyler ters gidiyordu galiba. o kavganız da buna sebep olmuş olabilir.

0|0
    0|0
    • yeni bi kavga yokki.kavga etmiyoruz

• teşekkürler ilgin için :D

• ben teşekkür ederim :D

Erkekler Ne Diyor 5

• bence 5 ay önce yaşadığınız sorunlar onun sizden soğumasına yol açtı. Buluşunca eskisi gibi oluyor ama aradan zaman geçince yine soğukluk oluyor size karşı.

Benm yorumum bu...

0|0
    0|0
    • 5 ay önce yaşanmış sorunlar kendisinin hatasıydı ve sonra kendi düzeltti.benim bi hatam yoktu

• conta eskimis hararet yapiyor. bostanci sanayi sitesine gotur duzelmezse kakala birine gitsin

0|0
    0|0
  • onun yaptığı gözden uzak olan gönülede uzak oluyor gaiba

0|0
    0|0
    • sanırım.. napmam lazım?

• teşekkür ederim cevap için..

• rica ederim

• Seni güzel bulmuyor.

0|0
    0|0
    • ne alaka

• inşallah.. teşekkürler cevabın için :)

• önemli değil efenim :)

• O sorunların etkisi bende de olmuştu.

0|0
    0|0
    • nasıl ?

• ama 5 ay fazla bi süreç değil mi. sorun halledilmiyorsa çoktan bitirilmesi gerek. ama bitirmedi. normal zamanlarda aramız iyi. hatta buluşunca çok çok iyi ve eski konular hiç dile getirilmyor

• Anlıyorum. Bizde hep böyle düşündük ama olmuyor işte.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...