Bugün başınıza komik bir olay geldi mi?

Bugün başınıza komik bir olay geldi mi? Geldiyse nedir?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Şuan resmen komple günü gözden geçirdim var mı komik bir şey diye. Yok. Ama durup sırf buraya yazmak için günü gözden geçirmem komikti :D Aslında değildi. Neyse ya amaan..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• düşündümde gülmemişim ya la bugün

0|0
    0|0
  • sabaha kadar içmiş vaziyetteyken beyaz eşyalar için servisten geleceklerini hatırladım ve bamm aradılar geldiler kapıyı açtım içerisi buram buram anason kokuyor sigara duman altı ve o bakışlar eved paha biçilemez.

0|0
    0|0
  • iş yerinde parmağım makineye sıkıştı kanadı tam yarabandı almaya koşuyodum fayansta parmağımdan akan kana basım kafamı duvara çarptım yarıldı. komik bi gündü acı cekmiş olsamda kanıma bastımı düşünüp gülüorm

0|0
    0|0
  • komik değil ama çalışmış olduğum iş yerinde adi serefsiz müdür çıkış yedi deyip sonradan adilik yapıp mesaiye bıraktı bu geldi

0|0
    0|0
  • yolda yürürken aklıma munzurluklar gelir bazen

veya geçmişte yaptıklarım kendi kendime tebessüm ederim millet tip tip bakıyor :D

0|0
    0|0
  • Arkadaş maçta çok komik düştü :D Bide kendi kendine düştü kimsenin bi etkisi yok olayda :D :D

0|0
    0|0
  • Başım şiştiği içn, kursta öğrencilerimin dalga konusu oldum. Güldük bayağı.

0|0
    0|0
  • Arkadasima araba carpiyordu :)))

0|0
    0|0
  • bugün gelmedi ne hikmetse

0|0
    0|0
  • Duş yaptım ve soyunma odasında hemcinsim olan biri tarafından izlendim :)

0|0
    0|0
  • satranç oyarkene oyun bozdum 6 kişi linç ettiler beni oturduk güldük sonra :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yasinle top oynuyoduk herifin birine geldi top görmemezliğe geldim yasin attı sandı sanırsam yaşasın çocukların üzerine yıkılan suçlar iyiki varlar..

omaçç yasin omaaçç çok eğlendik çok çok

0|0
    0|0
  • 4 yaşındaki erkek bir öğrencimin elimi tutarak tırnaklarımda ki ojeye bakıp "öğretmenim kızlar neden bu kadar süslenir erkeklere kendini beğendirmek için mi ?" diye sorması beni gülümsetmişti. :)

0|0
    0|0
  • yataktan düştüm , gülecen mi ?

0|0
    0|0
  • Gelmedi .

0|0
    0|0
Yükleniyor...