Bir insan düşünün hayalinizde

anne ve baba diyebildikleri anne babası değil bunu biliyor ama hala ailesi bunu öğrendiğini bilmiyor gerçek anne babasının da kim olduğu hakkında en küçük bilgi yok sizce ne yapmalı böyle bir insan

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Susmalı.Zamanı gelince ailesi anlatır.

0|0
    0|0
    • artk susamıyorum

• Al karşına ikisin, konuş o zaman.Seni öz evlat gibi büyümüşlerdir.Söylemek zor gelir onlara şimdi.

• o insanlarında canını yakmak istemiyorum

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• ben olsam durumdan haberdar olduğumu ve ailemi öğrenmek istediğimi söylerdim sonuçta bu gerçeği öğrensem de onlar hala benim ailem,biyolojik ailemi merk etmem degayet doğal..

0|0
    0|0
    • normal de nasıl soracağım

• 25 senedir anlatmadıklarına göre anlatacaklarını pek sanmıyorum

• 25 senedir sen bilmiyordun ve rahattın senin rahatını düşünüyolardır bence

şimdi biliyorsun ve rahatsızsın bildiğinde rahatlayacağını anlamalılar..yada anlatmalısın,ama bence susma!

• Bence hiç bir şey yapmamalı ve hiç birşey olmamaış gibi hayatına devam etmeli,ailesine aynı samimiyette olmalı.Şu ana kadar onları anne baba bellemiş çünkü ve de aynı şekilde onlarlada onu çocukları bellemiş.O kişinin senin anne baban olması için illada bi kan bağına gerek yok o yaşa kadar sana emek verdiğine göre o senin anne babandır,gerisi teferruattır.Nokta.

0|0
    0|0
    • peki gerçek ailesinin kim olduğunu merak edemez mi

• Merak etti diyelim ve buldu diyelim onları.Yani nasıl samimet gösterebilir ki anne baba diyebilir mi ona diyemez.Her şey kan bağı değil.O aile sadece biyolojik gerisi yok,üzerinde bi emeği yok çünkü.O kişiye emek vereni,doğurana tercih etmemeli.

• doğurana tercih etmeli diycektim yanlış oldu :)

Erkekler Ne Diyor 1

• kendi anne babası olanlar, anne babalık yapan diğer insanlar kadar sevilmediği de oluyor, kafaya takmasına gerek yok

0|0
    0|0
    • peki gerçek anne babasına nasıl ulaşır sence kımseden habersiz

• iyi de nasıl şimdi gidip kan versem bana şu kişiler ailen diyebilecek kadar geliştimi tıp gerçek aile kim tanımıyor yaşıyor mu ondan bile haber yok

• o kadarını bilmiyorum ama illa öğrenmek istiyorsan bulunuyor galiba bu yöntemle, mezara girip kemikleri kalmış insanların soy kütüğü öğrenebildiğine göre şansın var

Yükleniyor...