Çok yakın arkadaşımın doğum günü için ne yapabilirim?

çok yakın bir arkadaşımın pazartesi doğum günü ve ona anlamlı bir hediye vermek istiyorum sizce ne yapabilirim? arkadaşım kız

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Sevgilisiyle birlikte oldugu bi fotosu lazim. Bunu alabilirsin link ozellikle alta konsn isikli altligi var onla birlikte harika oluyo

0|0
    0|0
  • ekmek arası köfte

hayatın anlamı

0|0
    0|0
  • Bence hediye olarak arkadaşının isteklerini ihtiyaçlarını aklına getir ona göre bir şeyler al

0|0
    0|0
  • onun en sevdigi kitabı dergiyi posteri kalemi yeleği kazağı bilekliği alabilirsin..muhakkak arkadasın neler sever biliyorsundur.

0|0
    0|0
  • hım güzel bi erkekle tanışma fırsatı veya arkadaşlarını topla evinize götür ışıkları filan kapat sonra birden happy birtday canım diye bağırın

0|0
    0|0
  • git iki toka al ver ya çok yakın arkadaşınmış ne alsan özel olur -proplem?-

0|0
    0|0
  • boxer allll

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben kendi yapacağım şeyi söyleyeyim,belki ilginç gelir senin için de ?

Dışarıda gezen turisleri durdurup "doğum günün kutlu olsun","iyi ki doğdun" gibisinden şeyler söyletip,videoya çekmeyi planlıyorum.Sonra görüntüleri birleştirip ona göndermek. Bence hoş bir sürpriz :)

0|0
    0|0
  • ikinizin resminin oldugu yapboz yaptır.

0|0
    0|0
  • Ona çok yakın hizada hediye ver.

0|0
    0|0
  • en sevdiği hayranı olduğu bir kişi veya kızlar arası şu an çok yaygın hayranlık duydukları One Direction gibi bir grubun fincana yada tişorte resmini bastırt.Şahsen deli oluyorlar çok gördüm tecrube ile sabittir :))

0|0
    0|0
  • ikinizin olduğu fotoğraflardan güzel bi şeyler ortaya çıkarabilirsin ve süpriz bir doğum günü :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...