Erkekler! Sevgiliniz nasıl olursa ona hep sadık kalırsınız?

Sevgili erkekler.. Sevgilinizin fiziksel ve daha çok karakter özellikleri nasıl olursa ona sadık kalırsınız, nasıl gözünüz ondan başkasını görmez?

0|0
6|66

En İyi Erkek Görüşü

• Sadakat sevgiliye bağlı değildir. Kişinin ruhu o*** olmayacak.

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 65

• Bu erkeğin veya kadının kişiliğine bağlı. Mesela bazı kadınlar melek gibi oluyor ama erkeği çok vurdumduymaz ve nankör oluyor. Ama soruna gelince de fiziksel özellikleri hafif balık etli olsun, göğüsleri biraz iri olsun, sesi çok yumuşak olsun konuştuğunda kalbimi okşasın ve karakteri ise ne yaparsa yapsın bana danışıp da yapsın yani arkadaşlarıyla dışarı mı çıkacak ? Bana söylesin. Asla yalan söylemesin ve bana karşı biraz dışarıya karşı aşırı utangaç olsun. Sözümden çıkmasın,her şeyin ilkini benle yaşamış olsun. (tabi eğer bende her şeyin ilkini onla yaşadıysam yoksa öyle bir şey isteme hakkına sahip değilim) Ve biraz fazla nazlı, fazla kıskanç olsun yeter.

4|0
    0|0
  • Fiziksel görüntüsü için birine sadık kalınmaz bence. Tamamen seni sevmesi sana huzur ve mutluluk vermesi önemlidir bence. Sonuçta insanlar zaman içerisinde dğişiyor fiziksel olarak. Her değişimde sadakatsiz olacaksa vay halimize. Huzur saygı sevgi eşliğinde mutlu ederse bir erkeği her türlü sadık kalınır. Tabi birazda bu erkeğin karakteri ilede bağlantılı.

1|0
    0|0
  • Öncelikle vücudu beni cezbetmeli her zaman yani zayıfa yakın olmalı. Güler yüzlü ve iyilik meleği gibi olmalı. Benim olmadığım ortamlarda kendi ayakları üzerinde durabildiği gibi beni de temsil edebilmeli ve savunabilmeli. Yani savunabilecek kültürde olmalı. Dalgalı bir ruh yapısına sahip olmamalı olayların her zaman iyi yönünü görmesini bilmeli. Konuşunca dinlemesini ve fikir yürütmesini bilmeli gibi. Tabi doğal ve dürüst olmalı. Böyle söyleyince ısmarlama gibi oluyor ancak herkesin hayalinde bir sevgili modeli vardı mutlaka benim ki de böyle böyle bir şey işte.

0|0
    0|0
  • Hayalimdeki periyi anlatıyorum iyi oku =) Şimdi ben güzel olsun istemiyorum böyle tatlı bişi olsun o gülünce benimde gülesim gelsin öpesim gelsin . Muhabbeti güzel olsun ki bu benim için çok önemli =)) Benden kısa olsun daha dogrusu ufak tefek bişi olsun böyle =) Karakterine gelirsek bi kere erkek arkadaşı olmicak ( gebertirim ) =) Öyle bi yere giderken sagına soluna bakmadan gitsin . Düzgün giyinsin beni deli etmesin =) Nerde nasıl davranacagını bilsin . Bide pes falan oynamayıda bilirse basarım nikahı :D dakka şaşmam :D

1|1
    0|0
  • Fizik, güzellik bi noktada önemli.

Kızda olması gereken özellikler;

-Gereksiz yere konuşmasın,

-Gereksiz yere kıskançlık yapmasın,

-Gereksiz yere tartışmak için sebep aramasın,

-Gereksiz yere en ufak bir kıvılcımı yangına çevirmesin,

-Gereksiz yere yapmadığı şeyleri,yaptı demesin,

-Huyu güzel olsun,

-Olabilecek bir şeye olmaz demesin,

-Olmayacak bir şeye olacak demesin,

-Karşısındaki insanı kendi anlamak istediği gibi değil de, anlatılmak isteneni anlasın,

Bak bunlar olsun yeter.Güzellik vs. özellikler sonrasında gelir...He bunlar kızlar için mi?Yok kardeşim.Erkeklerinde uyması lazım.

MUTLU OLMAK İSTİYORSAK, BUNLARA DİKKAT ETMEMİZ LAZIM...

0|0
    0|0
  • Eli yüzü düzgün olsun kâfi.Tabi sarışın renkli gözlü olsun :)

Balık etli olsun(balina değil)

Kapalı giyinsin.Kocasına süslensin sadece.Kendisini tanıyanlar onun namuslu,dürüst olduğunu söylesin,onun hakkında iyi düşünsün.Alçak sesle konuşsun.Bir ihtiyacı sıkıntısı varsa bana bildirsin.Bana karşı da ürkek olsun.Çünkü evin reisi benim.Ben ne dersem o olur.

1|1
    3|0
    • son 3 cümlenle paragrafını mahvetmişsin !

• yuhhh yani. soruyu dikkatle okuyun. sevgiliniz nasil OLURSA sadakatli misiniz? degil misiniz? bi kriteri uymasa sola gidersin anlasilan

• sevgilisinden başka gözü hiç kimseyi görmeyen erkekler var.Ama onları görecek bayan yok :) suçu kendinizde arayın.(not:bahsettiğim kişi ben değilim.)

1|0
    0|0
  • sadakat insanın içinde olan bir özelliktir :) karşıdaki kişi ne yaparsa yada nasıl davranırsa davransın aldatıcak adam melek gibi kızıda aldatır , sadık bir adam kimseyi aldatmaz :) kendi olsun yeter yahu :)

2|0
    0|0
  • sadık olmak fiziksel özelliği ile alakalı değil bence daha çok karekter ile alakalı. eğer seni önemsediğini gösteriyorsa, anlayışlıysa, kendini onun yanında özel hissettiriyorsa ozmn erkek ona sadık kalır. onu kırmamak için uğraşır. bunlar elbette karşılıklı olur .

1|0
    0|0
  • Bunun için özel birşey yapmasına gerek yok.

2|0
    0|0
  • iyi bir şekilde pes oynayabiliyorsa erkek arkadaşlarımdanda vazgeçebilirim :D

1|0
    0|0
  • Nice yorulduğum ayakabılarımdan degil

Ayaklarımdan belli

Lambalar egri

Aynalar akrep melegi

Zaman çarpilmis atin son hayali

Ev miras degil mirasın hayaleti

Ey gönlümün dogurdugu

Büyüttügü emzirdigi

Kus tüyünden

Ve kus südünden

Geceler ve gündüzlerde

Insanlıga anıt gibi yükselttigi

Sevgili

En sevgili

Ey sevgili

Uzatma dünya sürgünümü benim

Böyle şiir yazabileceğim birisi olursa asla üzmem onu

0|0
    0|0
  • benim lafımdan çıkmasın,yalan söylemesin sadece bu.

0|0
    0|0
  • Senin gibi gülse hep sadık kalırım =)9

0|0
    0|0
  • fiziksel konusu sacma insan asik olursa onu fiziksel anlamdada zaten begenir asik nasil olur erkek bayan gercekten sevdigini hissettirirse önemli olan hislerdir...

0|0
    0|0
  • gönlümü hoş tutup bana sadık kalsın o da benden başkasını görmesin yeter öyle çok güzel olmasına gerek yok iç güzellik önemli olan:) sevdikten sonra en güzel o görünür zaten bana şuanda olduğu gibi:) dış güzellik önemli olsaydı angelina jolie aldatılmazdı:D

0|0
    0|0
  • Cinsel olarak beni doyurabilirse

1|0
    0|0
  • Ben ilk basta kımseye guvenmem bunu zaman gosterır ılerleyen zamanlarda yalanı dolanı olmazsa birde benı sevdıgıne gercekten ınanmıssam baska bı kız aklımdan bıle gecırmem ciddi dusunurum onla birde saygı ve anlayıs gostermelı cok kıskanclık yapmamalı

0|0
    0|0
  • Sevgili olduysak sadık kalırım, huyları bana batacak kadar kötüyse ayrılırım.

0|0
    0|0
  • imkansız, erkekler sadık kalamaz! çok sağlam irade lazım. etrafta bu kadar yürüyen şeytan varken, bir erkekten sadakat beklemek aptallık olur! :)

0|0
    2|0
  • Dürüst olması yeterli. Gözümü arkada bırakmasın, güvenimi yıkmasın dünyada ondan iyisi olamaz benim için.

0|0
    0|0
  • Fiziksel özellikleri falan ne alaka anlamadım.Fiziksel özelliklerine göre mi sadık kalıcaz.Seviyorsan ve onunda seni sevdiğini biliyorsan sadık kalırsın.O da sana sadık kalıyorsa ne güzel.Bunun fizikle ve karakteriyle alakası yok bence.

0|0
    0|0
  • aida yespica gibi vahşi ve seksi bakışları...fiziği olan bir kadın olursa sadık olurum...gerçi bugüne kadar sadık olduğum kadın olmadı...

link

0|0
    0|0
  • ilk bakışta fiziksellik önemli. ama devamlılık için değil.zira sevenin gördüğü en güzel sevdiği dir...ben sana tüyo vereyim..bir kadın yaratılışına uygun davranırsa o kadın asla terketilmez..yani sevecen,hoşça vakit gecirilen,bencil olmayan,kin tutmayan,bakımlı ve empati yapan...

0|0
    0|0
  • sadık olma durumu fiziksel duruştan öte karakteristik duruştan geçer bence :) kişiden kişiye de değişir bu durumlar. anlaşma yüzdemiz yükseklerde olsun yeter. sadece anlaşabilelim :D

0|0
    0|0
  • Siz sadık kalın, biz de kalalım. Bu kadar basit <3

1|0
    0|0
  • Beni kendine bağlarsa.

0|0
    1|0
  • şimdi fiziksel özellikler biraz önemli ama tabiki bu geçici yani güzellik geçici ama kişilik çok önemli bunu ilk günkü gibi devam ettirmeli

0|0
    0|0
  • Fiziksel özellikler o kadar önemli değil ama karakteri sağlam olmalı, ne zaman nasıl davranacağını bilmeli. Huysuz ve her şeyin mükemmel olmasını isteyen biriyse ayrılırım zaten ben aldatmam net

1|0
    0|0
  • sadakat eger baskasıyla yatmak,flortlesmek falansa belkı sadık kalırım ama ıllakı gozlerle flortlesme vs seklınde sadık kalabılecegımı dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 6

• bu tamamen onların karakteriyle alakalı. %80 sadık değil, %20si sadık.

0|0
    0|0
  • Tavla oynarsa, bilen hiç terkedilmiyo. Bilen kız çok fettan. bak ben tavla bilmiyorum

0|0
    0|0
  • aldatacaksa her şekilde aldatır

1|0
    0|1
  • karadayida ki mahir kara gibi :)

0|0
    0|0
  • ona karsi hep cekici kalirsan sadik kalir ...yaglanmadan dökülmeden devamli bakimli olunca mesela

0|0
    0|0
  • gözü doşarda olmasın... güvenilir...

1|0
    0|1
Yükleniyor...