Organ nakli yapmak ister misiniz? Öldüğünüzde organlarınızın bağışlanmasını ister misiniz?

mesele ben öldüğümde organlarımın başkasına gitmesini başkasında hayat bulmasını başkalarının sevinmesini isterim. sizce yapılmalımı. siz yapmak istermisiniz ?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında çok asil bir davranış olur. Ancak yaşadığımız yeri unutmamakta fayda var. Burası Türkiye binde bir görevini layıkıyla yapan doktor var. Diğerleri daha işini bile bilmiyor ancak adı doktor. Dolayısıyla zor bir durum yaşadığımızda ve hastaneye düştüğümüzde sanıyorum yaşayabilecek pozisyonda olsak bile bizi öldürürler. Çünkü sorumluluk inanç ve bilinç yok. Aileniz yanınızdaysa ve bilinçli insanlar varsa bunu yapmaları zor olabilir ancak kimseniz yoksa o anda. Olacak şey budur. Bende organ bağışından yanayım ancak hanzo doktorların elinde değil. Bunu seçme imkanımız olmadığı için de biraz daha detaylı düşün öyle karar ver derim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ewet mantıklı tabiki heleki trafik kazası ile felan olunmusse baska hayatlar kurtarılsın benım olan parcam baskasında olursa ben daha cok mutlu olurum sonucta dunyaya faydalı olmak için geldik dimi

1|0
    0|0
  • İsterim ki yapıcamda inş . Yanlız şimdi yüz nakli falanda çıktı yüzümün başkasına verilmesini istemem . Onun dışında her şeyimi alabilirler =))

1|0
    0|0
  • Ben de ölünce organlarımı bağışlamak istiyorum. Aileme de dedim. Onlardan ölünce ölürsem bağışlayacaklar.

1|0
    0|0
  • gider ayak hayır işlemiş oluruz . ama organımı taşıyacak adam kötü biriyle istemem kesinlikle

1|0
    0|0
  • herkes yapmalı bence. ehliyette yazıyor benim. alsınlar nasıl olsa benim bir işime yaramaz o andan sonra

1|0
    0|0
  • Bir iblis olarak ben de organlarımı bağışladım. Sadece beni ben yapana dokunulmasın, tekrar hayata dönmesin o canavar. Dünya buna hazır değil.

1|1
    0|0
  • ben bağışladım bile

0|0
    0|0
  • Adonisimi, birs35'e

Adem elmamı da susam'a bırakıyorum..

ahdsjdd :))

1|1
    0|0
  • Yanlış hatırlamıyorsam organlarımı 5 yıl önce bağışlamıştım organ bağışçısı kartımda var zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bende isterim.Toprak altında kalacağına başkasının bedeninde işe yarasın.Aileleri mutlu olsun bende sevap kazanayım .

0|0
    0|0
  • bende tabikide isterdim

1|0
    0|0
  • İstemem organlarımın alınmasını

0|0
    0|0
  • Hayır .

0|0
    0|1
  • esıme sımdıden soledm oldugumde organlarmı bagıslıycak