2.dk nızı ayırın....

Diyelimki yok dur diyelimki değilk yaptım

sevgilimin kuzenini ona biraz yakın gördüm onlara gidince sonra ne oluyor diye sordum felan ders çalışıyoruz dediler tabi bana kuzeni olduğunu söylemedi neden bilmiyorum sonra ertesi gün o çocuğu (benim yaşlarımda ) yakalaıp dövdüm daha sonra sevgilim kuzeni olduğunu söyledi ve benimle konusmuyor ne yapabilirim?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• "ama canım ne yapayımmm,çok kıskandım seni,o kadar kıskandım ki anlatamam, seni sevdiğim için kıskanıyorum,hepsi seni sevdiğimden" de, tam yumuşamasa bile biraz da olsa işe yarar bence :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yalaaaaaan :DDD Gerçekten kuzeni olup olmadığını araştır bence. Eğer doğruysa kız konuşmamakta haklı, gönlünü alırsın :D

0|0
    0|0
  • sert konuş seni seviyorum ben kuzeninde olsa dikkat ediceksin falan filan de istemesse ayrıl yani cıvık olan kızdan hayır gelmez

0|0
    0|0
  • kendını afettır bnce soncta kuzenı oldgnu anlamıssn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Çocuğun hastane masraflarını karşıla :)

E be kardeşim hadi sevgilin söylemedi, çocuğa girmeden önce, iki medeni insan gibi biraz konuşmaya çalışıp, işin aslını öğrenmeye çalışsaydın ya.Ne geçti şimdi eline?Önce çocuğun gönlünü almaya bak.Onu halledersen kız arkadaşında, yaptığın yanlışı düzeltmeye çalıştığın için öfkesini bitirebilir.İşin zor ama imkansız değil.

1|0
    0|0
Yükleniyor...