Bir erkeğin evli yada bekar olarak karısını yada sevgilisini aldattığını ya da aldatıyor olduğunu nasıl anlarız?

çok merak ediyorum evli bekar farketmez bir erkeğin sizi aldattığını nasıl anlarsınız yada her erkek evliliği süresince bir kerede olsa karısını aldatırmı?

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• Yok kadın bakımlı olacakmış da bilmem ne.Bunları yazanların kaçı sevgili iken gösterdiği ilgiyi evlenince gösteriyorda kadından bekliyorlar bende bunu anlamıyorum.Aldatmanın sebebide olmaz.İçinde varsa yapar yoksa yapmaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bazı şeyleri iyi anlamak gerekir diye düşünüyorum. Evlendin bayan bekarken çok bakımlı titiz temiz ve albenili biriydi. Evlendikten sonra salaş şişman bakımsız özensiz biri oldu. Ondan sonra kocam veya sevgilim beni aldatıyor mu acaba. Bunun suçunu veya bu şekilde bir yönlendirmenin kendinizden kaynaklanmış olabileceğini de aklınızdan çıkarmamanız gerekir. Bu söylediklerim erkekler için de geçerli tabi. Dolayısıyla herşeyi öncelikle kendiniz için yapmalısınız. Daha sonra diğer şeyler kendiliğinden gelir. Anladığım kadarıyla sen somut birşey istiyorsun. Evet şartlar müsait ise her erkek değişiklik yaşamak ister bu doğa gereği böyledir. Ancak erkekleri bayanlarla karıştırmamak lazım. Erkekler bayanlar gibi her yattığı kişiye aşık olmazlar. Dolayısıyla kaygılanacak bir durum aslında yok. Akıllı bir bayan zaten bu tür olayalara zemin hazırlayacak davranış ve olayların içine girmez diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • aslında evet kadında bitio ama sanırım kadın isterse dünya güzeli olsun erkekler dır dıra gelemio çok rahatsız edilmekten hoşalnmıolar özgr olmak istiolar kadınlarda ilgi beklio doğası gereği erkek bunu anlamıo herşeyi yapmasına ragmen kadın yine suçlu oluyor ben buna üzülüyorum

• Bilinçli bir erkek kadına her zaman ilgi göstermesini bilir. Ayrıca bilinçli bir bayanda erkeğin özgürlüğünün kısıtlanmayacağını bilmesi gerekir

0|0
    0|0
    • aslında sorun şu sevgiliyken durmadan aldatıldım ama düzeldiğini o gençlikle alakalı işte deli çağımdı herşeyi elde edebilceğimi sandım dedi şimdi yapmıorum dedi bende güvensizlik var sizce gerçekten düzelmiş olabilirmi erkek gençliğin verdiği bişe olabilirmi?

• kocanın ısteklerını yerıne getıremıyorsan,bakımın evlenmeden önceki kadaar iyi değilse,memnun edemiyorsan,kocanı elınde tutmasını beceremıyorsan aldatılırsın.kadın dedıgın atılgan olacak kardeşim kocasına destek olacak,kocasına sadık olacak,bakımlı güzel olacak.en önemliside dır dır dır dır konusmucak.çok çene kocayı evden kaçırır.umarım anlatabilmişimdir..

0|0
    0|0
  • Ben bu konuda kadınlardan çok tırsarım dedektif gibiler her şeyi görüyorlar ama bize itiraf ettiriyorlar nasıl beceriyorlar orası da muamma.

0|0
    0|0
  • öyle bir genelleme yapmak yanlış. erkeğin kadını aldatıp aldatmadığı ağzından laf alınarak yapılır.

yumuşak tavırlarla aldatsada bişe olmayacakmış hissini erkeğe verirsen oda bülbül gibi öter. döker ne yaptıysa ortaya.

0|0
    0|0
  • kendini bilen eşine çocuğuna saygısı sevgisi olan birisi yapamaz ama bunların hiç birisi kalmadıysa o kişiden herşeyi bekle artık

0|0
    0|0
  • Aldatma işi tıpkı rast gele alınan bir piyango biletinin sana çıkması gibi bir şeydir, bazen elinde olmayan sebeplerle aldatırsın, bazende sen kaçtıkça üstüne gelir, malesef bazende arsızlıktan aldatır insan

0|0
    0|0
    • yaaa ama aldatılma hissi kadar kötü bişey olamaz helede dürüst bir kadına bu duygu yaşatılmamalı ben eşimi bir başkasıyla düşününce nefret ediorum ondan tiksiniyorum

• peki eşinizi çok seviyorsunuz ama bir hata yaptıgınız yani o an ne yaşıosunuz sadece zevkmi yani ne bilim sevdiğiniz insanla yaşadıgınız gbi bişeymi?

• ilk başlarda zevk tabiki, ama sonra iş bittikten sonra burukluk pişmanlık...

• %80 aldatır 1kerede olsa yani en azından bakar flörtt eder anlaması kolaydır normalin dışında davranır size ya daha yakınlaşır dışarıya sık sık çıkar sizin etrafınızda bulunmasını istemez vs.

0|0
    0|0
  • Anlayamazsınız.

0|0
    0|0
  • her erkek aldatmaz ama çoğu aldatır.her kadın anlayamaz ama çoğu anlar aldattığını.

0|0
    0|0
  • Aldattim.caktirmadim.

0|0
    0|0
  • aldatan bi erkek olarak cevap verebilir miyim bu soruya? :-))

0|0
    0|0
    • çok merak ediorum nasıl davranıodunuz

• sürekli bunalımdayım derdim var diip gidio yok arama beni durmadan ama seni çok seviyorum dio böle bişe olabilirmi yaa çok korkuyorum:(

• üzgünüm ama, galiba EVET.. ama sakın fevri davranma

Kızlar Ne Diyor 4

• huy hareketlerden anlarsın , ama biraz zaman geçtikten sonra

1|0
    0|0
  • senin yanından gittikten sonra telefonu hep meşgulse aldatılıyorsun.

0|0
    0|0
  • bence aldatır.. hatta kesinlikle aldatır..

0|0
    0|0
  • şuan bi arkadaşımla konuştum..

Sorum : Eşini kaç kere aldattın ?

Cevap : eşimi okadar çok aldattımki sayısını bile tutmadım hiç,ben eşimi aldatırken hiç eşimi düşünmem benimle o an mutluluğu ve heycanı yaşamak isteyene odaklanır onun bacakları ve bedeni titreyene kadar zevkten bayılmasını sağlamak için elimden geleni yaparım.

Sorum : Eşin aldatıldıgını hissetmio mu?

Cevap: hayır ona hissettirmem ve onu mutlu etmek için herşeyi içtenlikle seve seve yaparım. yani bir özel ben birde eşine huzur veren ben var!

Sanırım yeterince açıklayıcı..

0|0
    0|0
Yükleniyor...