Göbek nasıl eritilir? Yardım?

Sporla nasıl göbek eritebilirim? Fazlam yok ama biraz göbek var.

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• parasızda sana yardımım dokunabillir. bana mesaj at sana kucuk bir egzersiz hazırlayım ben gecen sene 1.5 ayda 15 kilo verdim bu sende fitnesse baslayıp kas cıkarmaya basladım. küçücük bir şey söyleyim burdan. sabahları kalktıgın zaman 1 en fazla 2 bardak su iç çünkü 8 saat uyuyorsun 8 saat boyunca organların uykuda oluyor onları calıstırmak icin su icersen fazladan kalori harcarsın sabahları kesinlikle kahvaltını yapman gerekıyor. sabah ictigin suyla kahvaltı arasında 30 dakikalık bir dilim olsun. kahvaltıyı ne kadar zengin yaparsan gobek tarafındaki yağların erir. ama yağlı şeyler yeme normal beyaz ekmek yeme onlarda karbonhidrat oranı yuksek. çavdar ekmegı ye. babam 55 küsür yaşında. çavdar ekmeği yiyerek kilo vermiş bize anlatıyor "çavdar ekmegı yemeye basladıgımdan barı 71 kilodan 67 kiloya düştüm. ne kadar yersem yeyim yine kilo veriyorum süper bir şey" diyor daha fazlasını istersen mesaj at anlatayım tabii istekli ve hırslıysan

2|0
    0|0
    • Ben 76 kiloyum ve 1.68 boyum var 65 kiloya düsmek istiyorum 2-3 yildir diyetler denemeye calistm sporlar yaptm 1 hafta olmadan biraktim ve sadece evde spor yapabiliyorum sosyal ortamları sevmiyorum bana yardimci olur musun lütfen? :(

• bana mesaj at ben sana anlattıgım gibi gunde sadece 30 dakikanı ayıracaksın egzersiz icin ve sabahları uyanınca 2 bardak su ve aradan 30 dakika gecınce zengin bir kahvaltı yapacaksın yumurta mutlaka oalcak. şekeri bırakacaksın kolayı bırakacaksın. şekerli bir şey yemek istersen nescafe iç. icinde kafein var metabolizma hızlanır.

• Akciğer sana mesaj attım cevap verirmisin

En İyi Kız Görüşü

• plates ve mekik ya da direk yüzmeye git yüzmek vücudu çok iyi topluyor. Birde normal yediğin porsiyonu küçült yani doymadan sofradan kalk. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• çok basit spor ve diyet ile. tek başına spor yetmez ama şunu söyleyebiirim bu iş büyük ölçüde mutfakta geçer

sağlıklı beslenme %60
    su içimi %10

topla %70 yaptı yani bunlara uyarsan %70 oranında fazla yağlarından kurtulursun tabi göbeğin ve basenlerinden de haraketli yaşamda %30 dur haraketli yaşamada dahil olursan geri kalanda gider harika ötesi olursun.

1|0
    0|0
  • Mekik cekmekle karin erimez. yaktigin kalori aldigin kaloriden fazla olursa vücut yag yakarak değerlerini karsilamaya başlar. buyuk kas gruplarini calistir. daha cok kalori harcarsin. sirt. bacak gogus vs

1|0
    0|0
  • Sana şunu önereyim play storedan p4pnin karın egzersizini yap onu yapmadan önce de lıss tipi kardiyo yaparsan bu iş olur tabi kahvaltıda ekmeğe akşam yemeğinde de çok yüklenmemeye dikkat et

1|0
    0|0
  • yüzme + L-carnitine

1|0
    0|0
  • bol kardiyo yap (koşu, bisiklet, merdiven inip çıkma). birde şeker, tuz ve ekmeği kes

1|0
    0|0
  • mekik, koşu, bisiklet

1|0
    0|0
  • mekik çek

1|0
    0|0
  • www.kizlarsoruyor.com/.../a39942-basen-bel-kalca-inceltme-kas-yapmak-yanlis-biline

bunla ilgili bir bence yazdım okursan yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • Hayvan gibi yiyiosunuz düşünmeden sonrada uğraşıyorsunuz zayıflamak için.

0|1
    1|1
  • koşu mekik ile. eritirisn.

1|0
    0|0
  • koşu

1|0
    0|0
  • mekik çek canım

1|0
    0|0
  • Mekik çek 😄

0|0
    0|0
  • mekik çekip bol bol yürüyecen

0|0
    0|0
  • Karın egzersizleri var onları yaparsan olur.

0|0
    0|0
  • Uzan ve iki ayağını hafif havaya kaldır erir öyle

0|0
    0|0
  • Bu soruyuda burada soruyorsun ya.. cok cahilsin keske olsen:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Mekik çek.

1|0
    0|1
  • Beslenmene dikkat et+ kardio

1|0
    0|0
  • Sporla eritebilirsin nesini sordun anlamadim

1|0
    0|0