Göbekten kurtulmak için ne yapmalıyım?

göbekliyim kilo vermek için ne spor yapmamı tavsiye edersiniz

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Göbekli isen Karaciger yaglanman vardir ve Insulin direncinde olabilir. Buda zayflamani zorlastirabilir. Ekmek tüketimini zayiflayana kadar kes. Ekmek yerine faydali karbonhidratlar kullan(Findik, Badem, Ceviz...) günde bir avuc ama. Fazlasi kilo yapabilir, sünkü yag oranlari yüksek. Ben ekmek tüketimini tamamen kestim ve karin bölgesinden verdim. Basta zor oluyor, ama insan herseye alisiyor. Su anda ekmek istegim kalmadi. Normal Kiloya vardiginda yine tüketebilirsin, ama az olmak sarti ile. Günde en az yarim saat yürü. Kosmana gerek yok. Kilon fazla ise zaten uzmanlar kosuyu tavsiye etmiyor. Sünkü dizlerine zarar verebilirsin. Hergün ara vermeden yarim saat biraz tempolu yürü. Ama temponu öyle ayarlaki yaninda biri oldugunda konusacak durumda olacak kadar hizli yürü. Ondan sonra bir bak nasil zayifliyorsun. :-)) Basarilar dilerim.!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ters mekik. Yatarak değil, kalça hizasında sag ve solda iki demire abanip, bacaklarını midene çekeceksin. Bir salonda antrenöre sor da, bi yerini sakatlama.

0|0
    0|0
  • az yemek, bol yürüyüş

0|0
    0|0
  • Çömel kalk.

0|0
    0|0
  • spor salonlarına gitsene :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kedinin ilacı olsa..

0|0
    0|0
  • hacı koş spor yap sonrası bol bol su iç ve diyet ve de mekik çektiğin zaman 2 ay sonra istediğin bir sonuca kavuşursun hemen hemen 20 kilo verirsin ama dediklerimin hepsini yaparsan

0|0
    0|0
  • Günde 1 saat yürü bol yoğurt ye 2 aya biter

0|0
    0|0
Yükleniyor...