Squat i ne kadar yaparsam bacagim incelir?

Kimi kalinlastirir diyo neye gore bu :( 4×20 veya 4×25 yapiyorum agirliksiz iyi midir? İki kg lik dumbella denedim dayanamadim hic

Güncellemeler:
Yoksa 8×10 şeklinde mi yapmak iyi yani fazla setli

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• yanlış soru. ne kadar iyi diyet yaparsam olacaktı. ayrıca istersen 4x50 yap ne incelmeye ne kalınlaşmaya faydası olur. ağırlıkla yapıp kendini zorlaman gerekiyor. testeron hormonun çalışmalı ki insülin çalışmasın bu da yağ yakımını sağlasın. kısaca sağlam diyet sağlam spor yapmalısın :)

0|0
    0|0
    • Diyet yapiyorum zaten bide gunde 45 dk yuruyorum ama bacagim kalin kaldi diger yerler normal ne onerirsiniz

• ben günde 100 tane squatı boşuna mı yapıyorum o zamaan hemde canım çıkıyorrr :D ya bölgesel incelme yoksa plates niye yapılıyo anlamıyorum veya mekik neden çekiliyo

• evet boşa yapıyorsun ya da daha az verim alıyorsun diyebiliriz. pilates esnekli kazandırır sadece. mekiktede karın bölgesinin heryerini çalıştıracak kombinasyonları uygulamıyorsan eğer evet o da boşa çekiliyor.

Erkekler Ne Diyor 4

• squat yağları eritir kas cıkarır. fitnesscılerin en cok kullandıgı ağırlıklı yarım squattır. bacak eritmek icin yürüyüş ve koşu yap. eger sahil kesiminde bir şehirde oturuyorsan cok sanslısın. bende sahil kesiminde olan bir şehirdeyim ve her canım sıkıldıgında koşuya cıkıyorum

0|0
    0|0
  • Bence kalınlaştırır. ben squat la beraber bacak egzersizleride yapıyorum yani sadece squat yapsaydım daha sağlıklı cevap verebilirdim..

0|0
    0|1
  • Agirlikla caldmadan plastes topuyla da var egzersizler

0|0
    0|0
  • Dumbell elde 4 set 20 tekrar iyi ama bacagi inceltmek istiyosan supee setlerle yapmalisin ve beslenmene dikkat etmelisin

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...