Hiç gülmemeniz gereken bir yerde güldünüz mü?

içinde tutmak için verdigin uzun mücadeleden sonra puhahahahah kıvamında kahkahayı bastıgınız bir anınız var mı arkadaşın başından gecmiş sıkıcı bir iş toplantısındayken millet uyku moduna baglamısken müdürün attıgın taş ürküttügün kurbagaya degecek mi kelamıyla ortamın senlendigi bir anısından bahsetmişti sizin böyle bir anınız var mı?

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• Dün başıma geldi :)) mnbuste aklıma arkadaşımın espirileri geldi çok komik kızdır yavaştan gülmeye başladım snra bktım yan tarafta oturanlar bna bakıyo kendimi tutmaya çalıstım snra daha çok gülmeye başladm bildiğin sesli sesli güldüm millet bna deli gözüyle bakıyodu. Müsait bi yerde de diyemedim bi tuhaf söyledim ama inince bütn gülmem geçmişti :))

1|0
    0|0
    • zaten mesele de o ya hersey inene kadar :))

• yaniii :))

sorunada 5*

• teşekkür ederim gerci kategori yanlış oldu ama

Kızlar Ne Diyor 9

• Hocanın biri feci hapşırırdı.. Kimse bozuntuya vermezdi

Parmaklarımı ısırdığım halde kendimi tutamadım :D

ve bütün sınıfta benimle koptu.

0|0
    0|0
    • olayı gözümde bir canlandırdımda :)) ben bile güldüm babana rahmet

• Lisedeyken 6 arkadasla birlikte disipline gitmiştik, müdürün odasına girdiğimizde acaip gergin bir ortam vardı.Adam bizi sıraya dizdi ve ben korkudan en sona geçmiştim :D Sırayla herkesi dövmeye başladı. Gözde diye bir kız vardı onun kafadan tuttu ve duvara küüüt diye çarptı sonra kıza senin adın ne diye sordu Gözde deyince, senin gözlerini oyarım diye kafiyeli bir şey kurmuştu ve ben o an ıkınarak avazım çıktığı kadar gülmüştüm :D:D Adam kızı bırakıp bana dalmıştı oda başka bir konu :D

2|0
    0|0
    • :)) gecmiş olsun nerenin psikopatıymış o ya merak ettim kafiyeli adam dövme ilk kez duyuyom pardon madam dövme:))

• Bahçelievler psikopatı :D

• vay psikopat hayır adam yerine madam döven zaten adam değildir gözümde de hani normali bırakmıs bide kafasını duvara vuruyor orjinal bir psikopat

• Ne sen sor, ama madem sordun söyleyim. Otobüste uykusuz okuyordum, kendimi kaptırıp gülüyormuşum. Bir baktım herkes bana bakıp fısıldaşıp gülüşüyor.

Dergiyi kapattım çantama koydum, ama aklıma gelip durdu. Kendimi kastıkça iyice yaylarım gevşedi, tumadım sırıtıp durdum. En son kahkaha atarak otobüsten indim.

Şimdi hatırlayınca utançtan güldüm.

2|0
    0|0
  • hiç ummadığım bir arkadaşımdan evlilik teklifi aldığımda..

soruş tarzı çok komikti :) biraz da çakırkeyiftim.. fena bozuldu

0|0
    0|0
  • Canazede güldüm hemde yüksek sesle,yüzümü kapattdım ağlıyormuş gibi yapdım

1|0
    0|0
  • çok olmuştur ama aklıma gelmedi şuan

0|0
    0|0
  • Ben ciddi olunması gereken yerlerde gülmek için yaratılmışım adeta.

0|0
    0|0
  • cenazede bi gülmeye baslamistim ama sinirden herhalde

0|0
    0|0
    • eyvah sana bişey olmadı değil mi o an :))

• yok bisey olmadi ama öyle durumlarda herkez üzülüp aglayinca ben en komik seyleri düsünmeye basliyorum .)

• şeytan fitne sokuyor işte insanın aklına bende de oluyor cogu zaman psikolojik sartlanmaktan mı kaynaklıdır nedir artık hic gülecegim yoktur ne zaman toplu cenaze namazı kıvamında bir eylem olsa aklıma hep olmayack seyler gelir güldürene kadar da ugrastırır :))

• Lisedeyken tarih hocamız sınıfa çok kizmştı elinde sopasıyle glmişti vuracaktı bi kaç kişiyi beni bi gülme aldı sorma :))) bide arkadaşlarımıda güldürdüm çok zor geçirdik o anları :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Metronun asansöründe yaklaşık 10 kişi vardı 3 arkadaşımla birden gülmeye başladık bilmiyorum neden oldu. Ötekilerde hiç ses çıkarmamıştı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...