Hiç daha önce yaptığınız hataların bedelini ödediğinizi düşündünüz mü? Bunu düzeltmek için ne yaptınız?

hic daha once yaptiginiz yanlislarin,hatalarin bedelini odediginizi dusundunuz mu? bunu duzelmek icin ne yaptiniz?

bende gecmiste hatalar yaptim, sanirim uzdugum kirdigim insanlar oldu, ama bilmeyerek daha dogrusu onlari uzecegimi dusunemedim, o kadar kendime donuktum ki yaptiklarimin onlara zarar verecegini dusunmedim. cok buyuk zararlar dgeil, ama kalplerini kirdim sanirim ve simdi sanki bunlarin bedelini oduyormusum gibi geliyor. dua ediyorum, af diilliyorum cunku geriye donup degistiremem, vicdan azabi cekiyorum... kesinlikle kotu bir insan degilken, hatta diger insanalri bu kadar dusunurken simdi nasil olduda o zaman o sekilde davrandim, karsimdakilerin duygularini dusunemedim diyorum... :(

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanın ve gençliğin verdiği bir duygu... Şuan rahat değilsin biliyorum, biraz olsun içini rahatlatmak için üzdüğünü düşündüğün kişilere özür dileyerek rahatlamış olacağını düşünüyorum.

Her ne yaparsan yap, yaptığın davranışlarında dolayı özürdilemek senden birşey kaybettirmez. En azından başarısı olman söz konusu değil... Başarlısın... en azından denemiş olursun..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bunu düzeltmek için artık çok geç deyip çekmeye devam ediyorum ben sanırım mazoşist olacağım bu gidişle :D

0|0
    0|0
  • tüüü yazıklar olsun sana meğer sen nekadaan kötü biriymişsinde haberim yokmuş iyiki çabuk uyandım yoksa işimiz zordu,gattar zalım senii

0|0
    0|0
  • herşey dah akötü olmaya başladı yaşımızda 20 yi devirmişti...sorunun cevabını kendimde araken gittim eski sevgililerimden helallik istedim ... hepsi verdi allah razı olsun :) herşey yoluna girdimi tabiki girmedi...

0|0
    0|0
  • sen haketmişsin ozaman kafasını kır ama kalbini kırma

0|0
    0|0
  • karma gibi birşey olmuş senin bu düşündüğün

0|0
    0|0
  • isyankar olmamın cezasını çektiğime inanıyorum.

0|0
    0|0
  • böyle bir sitenin olması çok güzel güzel sorular geliyor, soruya gelecek cevapları merak ediyorum. takipteyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• düşünmeden hareket ederim, aldıgım kararlar hatalı oluyor ve sonunda hep pişman oluyorum :/

0|0
    0|0
  • Vicdan azabı cekmen bile özünde iyi birisi oldugunu gösteriyor bence amam pismanlk duyma yaptıklarının senin için bir deneyim oldu önce olmasa belki daha kötü bir zaman daha kötü kalplerini kırablirdin hatalarının düzeltme pesine kosmak ve kendini suclamak yerine kendine yeni bir sayfa acmalısın tek yapman gereken bu

0|0
    0|0
  • bence yaşanması gerekıyormus ve yasamıssın kendını suclama sakın senın kalp kırman kendı basına degılkı karsındakı ınsan da bazen buna meyil verıyor

0|0
    0|0
  • Ben bunun alakalı olduğunu sanmıyorum, ama alakalı olduğunu düşündüğümüze katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Ders aldım bir daha yapmıycam diyorum

1|0
    0|0
  • bununla ilgili bir dizi vardi

my name is earl

0|0
    0|0
  • evli misin ? odnan mı oluyor

0|0
    0|0
    • hyir degilim

• olan olmuş , kalpler kırdın sende görcen diye bir şey yok , öyle düşünme büyük şeyler değil onlar ...

Yükleniyor...