Karın bölgesi nasıl eritilir?

yemek yemeden sadece süt icerek ken kisa zamanda karının yan taraflari nasil eritilir?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• karın bolgesını ben bu sitede en az 6 7 kişiye anlattım 2 gunde. kucuk bir ayrıntı var. egzersiz yapmadan bile erıtebilirsin ama egzersız yaptıkca daha ii sonuc alırsın mekik cekmek falan. sabahları kalkınca bir en fazla iki bardak su ic. cunku 8 saat uyuyorsun ve organların da uyuyor. bunları suyla calıstırırsan kalori harcarsın ve sabah sabah kalori harcamak mütiş bir şey. 30 dakika sonra zengin bir kahvaltı yap. kahvaltını yağsız ve fazla bir şekilde yersen o gobek tarafındaki yağların daha cabuk erir. aksamlarda yatmadan once kardiyo egzersızlerı yaparsan inan bana 1 haftada sonuc alırsın. ben fitness calısıyorum. ve karın calısıyorum 1 aydır ama 3 hafta boyunca yanlıs beslendıgımı gordum ve 1 haftadır duzgun beslenerek sabahları sana anlattıgım gibi duzenlı bir şekilde su içip öğlen salona gidip aksam kardiyo çalıştıgım icin karın kasıda 3 gunde gorulmeye basladı. duzgun beslenme ve egzersizle cok ii bir vücuda bürünürsün

0|0
    0|0
    • Peki yeni uyandim su ictim 2 bardak. Ama ben sadece yogurt yemeyi dusunuyordum kahvaltida?

• Peki oyle yaparim o zaman, tesekkur ederim tavsiyelerin icinn. Cok yardimci oldun bana.

• ben sana bunları soylemeydım kim bilir ne tur hastalıklara yol acacaktın hatta iskelet görünümünü alacaktın. eger daha cok sey ogrenmek istiyorsan aklında soru varsa mesaj at. ve gunde mutlaka yemekte yogurt yemeye özen göster ve yemekten 1 dakika sonra soda iç. direncin artar. bu sporculara bile öneriliyor

Erkekler Ne Diyor 4

• Sadece süt içersen sıçamazsın.

0|0
    0|0
  • Bölgesel zayıflama etkili olmaz. Kilo kaybı vucudun toplamında gerçekleşir. En bilinen yöntem ise kardiodur, hızlı tempo yürüyecek ya da koşacaksınız.

0|0
    0|0
  • seks yap bol bol :)

0|0
    0|0
  • Leg Raise, Mekik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Erimiyo bulursan cozumu bnada mesaj at

0|0
    0|0